تخفیف‌ها و قیمت جشنواره‌ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی‌شود
توجه : برای فیلتر کردن نمایش ها در نمودار بر روی عنوان هریک کلیک کنید .

ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

این مطلب تهیه شده است، تا اطلاعاتی را مختصر و مفید به شما جهت آشنا شدن با،  ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW ارائه کند. در این مقاله به بررسی کلی ماژول، دستگاه­های سازگار با این مدل، مزایای کلی این محصول و جمع بندی مشخصات و مزیت­های آن می­پردازیم. تا انتخاب و خرید ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW و استفاده­ی مناسب در ساختار ارتباطی را برای شما آسان­تر سازیم.

600,000 تومان

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر

ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW ماژولی سازگار با SFP+ از شرکت سیسکو می­باشد. این محصول تولید شده با استاندارد صنعتی Cisco می­باشد. کاربرد این محصول(Module Cisco DS-SFP-FC8G-SW)، برای فیبر نوری MMF می­باشد که همان فیبرهای نوری مالتی مد یا چند حالته، می­باشند. این محصول نیز، مانند دیگر محصولات سیسکو دارای ویژگی مهم کیفیت و دوام می­باشد و برای استفاده در مسافت­های کوتاه طراحی شده­اند.

اگر شما هم برای استفاده در ارتباطات و بهره مندی از امکانات این ماژول قصد خرید خرید ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW را کرده باشید، این مقاله سعی در ایجاد اطلاعاتی برای انتخاب بهتر را برای شما دارد. همچنین اگر هم اکنون قصدی برای خرید یا فروش و… ندارید و فقط می­خواهید اطلاعاتی دسته ­بندی شده در مورد این محصول داشته باشید، هم می­توانید تا پایان این متن همراه ما باشید.

ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW بر پایه استاندارد MSA Compliant ساخته شده است. این ماژول را می­توان برای اتصال به فیبرنوری مولتی مد MM استفاده کرد. همانطور که می­دانید این ماژول فیبر نوری کاربرد صنعتی دارد، در واقع SFP ماژولی است که اتصال فیبر نوری را به مدخل سوئیچ مرتبط می­کند. این ماژول از نوع کابل MMF برای انتقال اطلاعات استفاده میکند و رابط(کانکتور) استاندارد LC duplex دارد.

ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW نرخ انتقالی بیشتر از 8 (هشت) گیگابیت بر ثانیه را دارا است و برای فاصله­ی کابل بیش از یکصد و پنجاه متر(150 متر) مناسب نمی­باشد. این ماژول قابلیت Hot Swappable ندارد. قابلیت Hot Swappable در مقاله­های دیگری در همین سایت توضیح داده شده است، که برای دریافت اطلاعات می­توان به آنها مراجعه نمود. به هر حال برای اتصال این ماژول نمی­توان تجهیزات را روشن نگه داشت، ولی همین امر باعث قیمت مناسب این قطعه­ی سخت افزاری شده است.

بر روی این محصول قابلیت DOM وجود دارد. قابلیت DOM برای مانیتورینگ نوری دیجیتال است. امکان DOM بررسی و مانیتور کردن سیگنال ورودی و خروجی را ممکن می­سازد و درجه حرارت دمای در پورت­ها را  قابل بررسی می­نماید.

 

 

ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

 

تجهیزات سازگار با ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

این ماژول سازگاری صد در صدی با تجهیزات سیسکو دارد و فراتر از استاندارد ها ظاهر شده است، با توجه به اهمیت انتخاب تجهیزات مناسب برای استفاده­ی درست از هر محصولی، در لیست زیر تجهیزات، سازگار با ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW قابل مشاهده است:

  • FS S5850-32S2Q Switch
  • DS-5100B-40 Switch
  • UCS C460 M4 Rack-Mount Server (DDR3)
  • UCS 6140XP 40-Port
  • UCS C460 M4 Rack-Mount Server (DDR4)
  • UCS 6200 Series Fabric Interconnects – UCS 6248UP
  • Nexus 5000 Series – N55-M8P8FP
  • FS S5800-48F4S Switch
  • MDS 9000 Switch – DS-X9248-48K9
  • DS-300B-8 Switch
  • DS-6505B Switch
  • UCS 6120XP 20-Port
  • UCS 6200 Series Fabric Interconnects – UCS 6296UP
  • DS-5300B Switch
  • MDS 9513 Multilayer Director – DS-X9248-256K9
  • FS S5850-48S6Q Switch
  • MDS 9000 Switch – DS-X9148
  • MDS 9000 Switch – DS-X9224-96K9
  • MDS 9513 Multilayer Director – DS-X9248-48K9
  • MDS 9513 Multilayer Director – DS-X9248-96K9
  • Nexus 5500 Series Switches
  • FS S5850-48S2Q4C Switch
  • MDS 9513 Multilayer Director – DSX9224-96K9
  • MDS 9513 Multilayer Director – DS-X9232-256K9
  • MDS 9000 Switch – DS-X9248-96K9
  • UCS C220 M4 Rack-Mount Server (SFF)

 

مشخصات فنی

به برخی از موارد در توضیحات اولیه اشاره شده ولی اگر بخواهیم در یک نگاه مشخصات فنی ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW را بررسی کنیم می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نرخ انتقال دیتا: 5Gbps
  • کانکتور: LC duplex
  • تکنولوژی ارتباطی: wired
  • نوع کابل: MMF
  • قابلیت Hot Swappable: ندارد.
  • محدودیت دما در کارکرد : 0 تا 40 درجه سانتیگراد
  • حداکثر فاصله ی تحت پوشش : 150 متر
  • پشتیبانی DOM : دارد
  • وزن: 50 گرم

ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW

 

مزایای محصول:

برخی برتری­های ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW که در این مقاله ممکن است به آنها اشاره شده یا نشده باشد، به صورت خلاصه در این بخش لیست شده است:

  • سازگار بودن با دامنه خوبی از تجهیزات سیسکو.
  • قیمت مناسب محصول.
  • برنامه ریزی منحصر به فرد که کاربرد این محصول را بیشتر کرده است و به جرات می­توان گفت فراتر از استانداردهای سیسکو عرضه شده است.
  • ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW با فرستنده گیرنده سیسکو صد در صد سازگاری دارد.

 

 

کلام آخر

با توجه به ارزش زمان شما، این مطلب با خلاصه­ترین شکل ممکن تهیه شده است، تا اطلاعاتی را مختصر و مفید به شما عرضه کند. برای آشنا شدن با ابعاد بیشتر،  ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW می­توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، کارشناسان خبره­ی این مرکز قبل از فروش ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW یا هر مدل دیگر ، به مشتریان خود مشاوره­های لازم را ارائه می­کنند، تا ایشان محصولی مناسب برای کسب­­و­کار خود داشته باشند.

در این سایت سعی بر اطلاع رسانی مناسب در مورد این تجهیزات سخت افزری تخصصی داریم. برای تهیه­ی محتوای دقیق و با کیفیت از متخصصین و همچنین مراجعه به اطلاعات معتبر شرکت­های سازنده استفاده شده است. اگر می­خواهید اطلاعات بیشتری در مورد محصولات شبکه و برند سیسکو داشته باشید، یا اگر برای خرید یا تحقیقات خود نیاز به اطلاعات جامع و با کیفیت دارید، مقاله­های همین سایت را به شما پیشنهاد می­کنم. ما هنوز هم در صدد جمع­آوری اطلاعاتی مناسب با توجه به پیشرفت تکنولوژی برای شما هستیم. خوشحال می­شویم ما را از نظرهای خود بی بهره نگذارید و پیشنهادات خود را برای ما ثبت و ارسال نمائید.

برچسب:
سایر مشخصات
برند

سیسکو

مدل محصول

DS-SFP-FC8G-SW

نرخ انتقال

8Gbps

نوع کانکتور

LC single-mode

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

150m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

no

گارانتی

گارانتی 1 ساله پردیس پردازش خلیج فارس

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C
Min Operating Temperature : 0°C

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید