Cisco Firepower Management Center – مرکز مدیریت سیسکو فایرپاور

 

مرکز مدیریت سیسکو فایرپاور (که پیش­تر با نام FireSIGHT Management Center شناخته می­شد) یک مرکز مدیریت عصبی به منظور انتخاب و کنترل محصولات امنیتی سیسکو موجود در سیستم عامل­های مختلف است، این مرکز مدیریت کامل و یکپارچه­ای بر فایروال­ها، کنترل برنامه­ ها، پیشگیری از نفوذ، فیلترینگ URL و AMP، را ارائه می­دهد.

مرکز مدیریت سیسکو فایرپاور اطلاعات کاملی در ارتباط با کاربران، نرم­افزارها، ابزارها، تهدیدات و نقاط ضعف موجود در شبکه فراهم می­کند؛ از این اطلاعات به منظور تحلیل آسیب­پذیرهای شبکه استفاده می­کند؛ سپس به ارائه توصیه ­های مناسب در ارتباط با سیاست­های امنیتی مورد نیاز برای شبکه و رخدادهای امنیتی که نیاز به بررسی و تحلیل دارند، می­پردازد.

مرکز مدیریت سیسکو فایرپاور یک واسط گرافیکی ساده برای اعمال سیاست­گذاری­ها به منظور کنترل دسترسی و محافظت در برابر حملات ارائه میدهد، که با AMP و تکنولوژی sandboxing ادغام شده و ابزاری مناسب جهت شناسایی و ردیابی بدافزارها در سراسر شبکه را فراهم کرده است. مرکز مدیریت تمامی این قابلیت­ها را در یک ابزار به صورت یک­پارچه ارائه می­دهد که به راحتی امکان مدیریت فایروال جهت کنترل نرم ­افزارها به منظور بررسی و بازسازی شبکه در هنگام وجود بدافزارها، را فراهم می­کند.

 

saeid Mahmoudzade
ارسال دیدگاه