نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

بیشـتر

15,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48TS-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L ساخته شده توسط کمپانی سیسکو و از جمله سوئیچ های سری 2960X سیسکو می‌باشد. WS-C2960X-48TS-L از سوئیچ‌های روز بازار تجهیزات شبکه به شمار می‌رود.

این سوییچ شبکه به‌عنوان سوئیچ Access در لایه 2 شبکه می‌باشد و از لحاظ کارایی مناسب برای سازمان‌های بزرگ، کوچک و دانشگاه‌ها می باشد و دارای ماژول‌های Uplink از نوع SFP با سرعت 1G و 48 پورت اترنت با سرعت گیگابیت است. این سوئیچ از قابلیت Stackable برخوردار است و دارای سیستم عامل Image IOS LAN Base است.

از نقطه‌ ضعف‌های این سوئیچ نداشتن قابلیت POE و +POE می‌باشد. مکانیزم PoE یا همان Power Over Ethernet، فناوری جدیدی است که علاوه بر انتقال دیتا، امکان انتقال انرژی الکتریکی را نیز فراهم می‌کند. در واقع این رویکرد که مکانیزم استاندارد IEEE 802.3af محسوب می‌شود، به ارسال برق بر روی کابل شبکه CAT5 و CAT6 می‌پردازد. حداکثر ظرفیت سوئیچینگ در سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L برابر ۲۱۶ گیگابایت بر ثانیه است.

این محصول سیسکو از Switch Stacking با حداکثر ظرفیت ۸ عدد و پهنای باند استک ۸۰ گیگابایت بر ثانیه برخوردار است.

WS-C2960X-48TS-L
Rack-mountable – 1U Enclosure Type
LAN Base Feature Set
4x1G SFP Uplink Interfaces
48x Ethernet 10/100/1000 Gigabit ports Ports
8 Maximum stacking number
80G Stack bandwidth
108Gbps Forwarding Bandwidth
216Gbps Switching Bandwidth
512MB RAM
128MB Flash Memory
44.5cm x 27.9 cm x 4.5 cm Dimensions
9.19Kg Package Weight

آشنایی با پارت نامبر سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L:

  1. به معنای مدل سوئیچ بردی است که از رمزگذاری 40 بیتی پروتکل IPSEC پشتیبانی می کند.
  2. به معنی Chassis یا شاسی می باشد.
  3. به معنای لایه فعالیت سوئیچ است که در اینجا لایه دو می باشد.
  4. در این قسمت مدل دستگاه قرار داده می شود.
  5. این سری نیز همانند سری S دارای پورت های یک گیگابیتی Downlink بوده اما از قابلیت Stack تا هشت دستگاه را پشتیبانی می کنند.
  6. این قسمت تعداد پورت را نشان می دهد.
  7. این قسمت نشان دهنده پورت اترنت POE می باشد.
  8. S نشان دهنده اسلات ماژول های SFP می باشد.
  9. نسخه IOS موجود بر روی دستگاه LANBase است.

ظرفیت Stackable سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L:

کارایی Stackable در سوئیچ سیسکو سری 2960X، با اتصال 8 سوئیچ سیسکو از سری 2960X با سیستم عامل LAN Base به یکدیگر و پهنای باند عبوری تا 80GB در بیشترین حالت امکان‌پذیر است، در حالی‌ که همین قابلیت Stackable درسوئیچ های سری 2960X، با اتصال 3 سوئیچ سیسکو از سری 2960S با سیستم عامل LAN Base با یک سوئیچ سیسکو از سری 2960X به یکدیگر (جمعاً 4 سوئیچ به یکدیگر متصل هستند) در بیشترین حالت با پهنای باند 40Gbps امکان پذیر است. این قابلیت برای سوئیچ‌هایی که به صورت Standalone استفاده می‌شوند، کاربرد ندارد.

از مزایای استفاده از قابلیت Stackable می‌توان به افزایش Redundancy، آسان‌سازی مدیریت و افزایش تعداد پورت‌ها اشاره کرد.


همچنین قابلیت Stackable در این سوئیچ‌ها اختیاری است، یعنی برای اینکه سوئیچ‌ها بتوانند به صورت واحد دیده شوند و فعالیت کنند و همچنین مدیریت شوند، شما باید به صورت جداگانه ماژول Stack و کابل Flexstack خاصی برای ارتباط ماژول‌های Stack بر روی سوئیچ‌ها تهیه نمایید.

نکته : سوئیچ‌های با سری‌های متفاوت قابلیت Stackable شدن با یکدیگر را ندارند.

نکته: ماژول‌های Stack دارای قابلیت Hot-Swappable هستند، به این صورت که می‌توان ماژول Stack را در حالی‌که سوئیچ روشن است و کار می‌کند روی سوئیچ نصب کرد. اما برای اضافه کردن یک سوئیچ به گروه Stacking باید دستگاه خاموش و پس از اتصال توسط کابل Stack مجددا روشن شود.

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L:

پنل جلو سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L

    1. پورت اترنت Management
    2. دکمه Mode
    3.  LED های سوئیچ
    4. پورت mini-USB Type B (کنسول)
    5. دو عدد پورت USB Type A
    6. 4 اسلات ماژول SFP
    7. 48 پورت 10/100/1000
    8. LED پورت کنسول
    9. MGMT LED
    10. پورت کنسول RJ-45

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L:

پنل پشت سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L

  1. محافظ اسلات ماژول FlexStack-Plus
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L:

Description Models
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module C2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking Cables CAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B CAB-CONSOLE-USB

مشخصات فنی سوئیچ WS-C2960X-48TS-L:

Specification
General
WS-2960X-48TS-L model info
Rack-mountable – 1U enclosure type
48x 10/100/1000 + 4 x 1G SFP Ports
10/100Mbps Ethernet (RJ-45) Network management Interface
Available PoE Power
108Gbps Forwarding bandwidth(Gbps)
8 Maximum stacking number
80G Stack Bandwidth
107.1Mpps Forwarding Performance
216Gbps Switching bandwidth
1023 Maximum active VLANs
16K (default) MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual core CPU
512MB RAM
128MB Flash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, and link speed Status Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45) Console ports
Optional Stacking cable
Option (PWR-RPS2300) Power Redundancy
110V-240V Voltage range (Auto)
0.051KVA Power Consumption Operational
Miscellaneous
17.5Inches (44.5 cm) Width
11Inches (27.9 cm) Depth
1.75Inches (4.5 cm) Height
20.26Pounds (9.19Kg) Package Weight
9.4Pounds (4.2Kg) Weight
optional Rack Mounting Kit
476560 MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s
IEEE 802.1w IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP) IEEE 802.3ad
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP) IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
Compliant Standards
System software / license
IOS LAN BASE System software
NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE license
RPS Support Jumbo Frames VLANS
Voice Vlan VTPv2 CDPv2 LLDP
802.3ad LACP PVST/PVST+ 802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues Weighted Tail Drop
DSCP transparency
features
SSH, SSL and SCP RADIUS and TACACS
SNMPv3 crypto 802.1x
802.1x Accounting / MIB 802.1x w/ port security 802.1x w/Voice VLAN 802.1x Guest VLAN 802.1x VLAN assignment 802.1x MAC-Auth Bypass BPDU/Root Guard
Port Security Private VALN Edge Storm Control
Block unknown unicast and multicast IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
Network security
Auto-MDOX TDR
UDLD
IP SLA Responder layer 2 / IP Traceroute SPAN
RSPAN
Express Setup Device Manager
Cisco Network Assistant Smartports + Advisor Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade DHCP Port Based Allocation Error Disable MIB
Management and Troubleshooting
Environmental Ranges
23ºF to 113ºF Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºF Operating temperature up to 10,000 ft(3000 m)
23ºF to 131ºF Short-term exception at sea level
23ºF to 122ºF Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºF Short-term exception up to 10,000 feet(3000 m)
23º to 104ºF Short-term exception up to 13,000 feet(4000 m)
13º to 158ºF- Storage temperature up to 15,000 feet(4573 m)
Up to 10,000 feet Operating altitude
Up to 13,000 feet Storage altitude
10%to 95% noncondensing Operating relative humidity
10%to 95% noncondensing Storage relative humidity

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول