سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری CISCO مدل DS-SFP-FC32G-SWDS-SFP-FC32G-SW

ویژگی هایDS-SFP-FC32G-SW

  • SFF-8432 و SFF-8472 MSA سازگار است
  • مطابق با IEEE 802.3ae
  • کانکتور LC دوبلکس
  • تا 100 متر روی فیبر چند حالته
  • توابع تشخیص دیجیتال داخلی
  • منبع تغذیه 3.3 ولت و اتلاف برق 1 وات
  • تا 28.05 گیگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته
  • فرستنده VCSEL و گیرنده پین
بیشـتر

۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیDS-SFP-FC32G-SW
توضیحات ازDS-SFP-FC32G-SW
فرستنده گیرنده +SFP سازگار با استفاده از طول موج 850 نانومتر از طریق یک کانکتور LC، توان خروجی کانال فیبر 32GBase-SW را تا 100 متر روی فیبر چند حالته (MMF) ارائه می دهد.
تضمین شده است که 100٪ با فرستنده و گیرنده معادل سازگار است.
پشتیبانی از مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) نیز برای دسترسی به پارامترهای عملیاتی بلادرنگ وجود دارد.
این فرستنده و گیرنده با قانون قراردادهای تجاری (TAA) مطابقت دارد.ما پشتیبان کیفیت محصولات خود هستیم و با افتخار یک گارانتی مادام العمر محدود ارائه می دهیم.
این فرستنده و گیرنده قابل تعویض با قابلیت نصب آسان، برنامه‌ریزی شده، به‌طور منحصربه‌فرد سریال‌سازی شده و ترافیک داده‌ها و برنامه‌های کاربردی آزمایش شده است تا اطمینان حاصل شود که اولیه و عملکرد یکسانی دارد.
نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربرانDS-SFP-FC32G-SW

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری CISCO مدل DS-SFP-FC32G-SW”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخDS-SFP-FC32G-SW

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیDS-SFP-FC32G-SW
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول