نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

بیشـتر

750,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

ماژول سیسکو DS-SFP-FC8G-SW یک ماژول فیبر نوری که دارای طول موج 850 نانومتر است و نوع کابل فیبر نوری آن کانکتور LC و فیبر مالتی مد (Multi-mode) می باشد. ماژول های +Fibre Channel SFP با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه اتصال کانال فیبری را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه در پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کنند.

این ماژول ها در سه مدل +Cisco Fibre Channel Shortwave SFP (شماره قطعه +DS-SFP-FC8G-SW ،(Cisco Fibre Channel Longwave SFP (شماره قطعه DS-SFP-FC8G-LW) و +Fibre Channel Extended Reach SFP Cisco (شماره قطعه DS-SFP FC8G-ER) در دسترس هستند. آنها اتصالات کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.


ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

DS-SFP-FC8G-SW Product Number
2/4/8Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC Product Description
850 Wavelength (nanometers)
MMF Fiber Type

مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW با ماژول سیسکو GLC-BX-D:

Comparison
DS-SFP-FC8G-SW GLC-BX-D Product Code
2/4/8Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC 1000BASE-BX10-D downstream bidirectional single fiber; with DOM Product Description
850 1490 (Wavelength (nanometers
MMF SMF Fiber Type

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-SW:

Specifications
DS-SFP-FC8G-SW Product Number
2/4/8Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC Product Description
850 Wavelength (nanometers)
MMF Fiber Type
62.5
62.5
62.5
50.0 (OM2)
50.0 (OM2)
50.0 (OM2)
50.0 (OM3)
50.0 (OM3)
50.0 (OM3)
50.0 (OM4)
50.0 (OM4)
50.0 (OM4)
(Core Size (microns
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
2.125
4.25
8.5
(Baud Rate (GBd
492ft (150m)
230ft (70m)
69ft (21m)
984ft (300m)
492ft (150m)
164ft (50m)
1640ft (500m)
1246ft (380m)
492ft (150m)
1706ft( 520m)
1312ft (400m)
623ft (190m)
Cable Distance
Maximum : -1.3
Minimum :-10 (2 Gbps)
9- (4Gbps)
8.2- (8Gbps)
Average Transmit Power (dBm)
Maximum : 0 Average Receive Power (dBm)
(62.5microns): 2.10 (2 Gbps)
1.78 (4Gbps)
1.58 (8Gbps)
(50.0microns [OM2]): 2.62 (2 Gbps)
2.06 (4Gbps)
1.68 (8Gbps)
(50.0microns [OM3]): 3.31 (2 Gbps)
2.88 (4Gbps)
2.04 (8Gbps)
(Fiber Loss Budget (dB
Operating and Storage Temperature Ranges
Maximum : 40°C Minimum : 0°C Operating
Maximum : 85°C Minimum : -40°C Storage

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول