نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-EX-SMD

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-EX-SMD

بیشـتر

1,200,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SMD:

ماژول فیبر نوری یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه سیسکو در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است.ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SMD در کنار یک سوئیچ سیسکو منجر به ارتقاء سوئیچ می شود، تهیه این ماژول بر اساس نوع پورت و بودجه شما متفاوت خواهد بود.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SMD، سوئیچ شبکه و روترهای شما را به شبکه متصل می کند. دستگاه ورودی / خروجی با قابلیت جا به جایی در حین کار (hot-swappable) به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت متصل می شود. ماژول های فیبر نوری و مسی را می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو استفاده کرد و با BASE-T1000 ،1000BASE-SX ،1000BASE-LX / LH ،1000BASE-EX ،1000BASE-ZX یا 1000BASE-BX10-D/U بر پایه port-by-port ترکیب کرد. ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SMD با طول موج طولانی 1000BASE-EX با DOM است.

Comparisons
GLC-EX-SMD GLC-BX-D Product Code
1000BASE-EX long-wavelength; with DOM 1000BASE-BX10-D downstream bidirectional single fiber; with DOM Product Description
EXT COM Temperature Range
Yes Yes DOM Support

مشخصات فنی ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-EX-SMD :

Specifications
GLC-EX-SMD Product Number
1000BASE-EX long-wavelength; with DOM Product Description
1310 Wavelength (nm)
SMF Fiber Type
40,000 (131,234 ft) Operating Distance (m)
EXT Temperature Range
Yes DOM Support

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-EX-SMD”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول