سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری CISCO مدل SFP-10G-SRSFP-10G-SR

نوع: ماژول فرستنده گیرنده سیسکو SFP
طول موج: 850 نانومتر
پورت ها: 1 x LC Duplex Connector 10GBase-SR
حداکثر فاصله: 300 متر
سرعت انتقال: 10 گیگابیت بر ثانیه
دما: 0.33 اینچ x 0.53 اینچ 2.22 اینچ
وزن: 0.05 کیلوگرم
سازگاری با ویژگی‌ها: سوئیچ‌های سری Nexus 5000 Cisco - سوئیچ‌های سری Nexus 7000 Cisco
بیشـتر

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیSFP-10G-SR

SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable بوده و استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه می باشد که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های سیسکو که قابلیت پشتیبانی از ماژول فیبر نوری های SFP را دارند به ارمغان می آورد. SFP همچنین از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است، بدین معنی که میتوان ماژول را در زمان روشن بودن روتر یا سوئیچ خارج و تعویض نمود.

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربرانSFP-10G-SR

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری CISCO مدل SFP-10G-SR”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخSFP-10G-SR

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیSFP-10G-SR
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول