نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S

بیشـتر

1,200,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S:

ماژول فیبر نوری یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه سیسکو در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است. ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S در کنار یک سوئیچ سیسکو منجر به ارتقاء سوئیچ می شود، تهیه این ماژول بر اساس نوع پورت و بودجه شما متفاوت خواهد بود.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S از طول لینک 26 متر بر روی FDDI (Fiber Distributed Data Interface) و (MMF (grade Multimode Fiber پشتیبانی می کند. با استفاده از 2000MHz*km MMF (OM3)، امکان پشتیبانی از طول لینک حداکثر تا 300 متر امکان پذیر می باشد. با استفاده از 4700MHz* km MMF (OM4)، امکان پشتیبانی از طول لینک حداکثر تا 400 متر نیز امکان پذیر می باشد.

مشخصات فنی  ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-S:

Specifications
SFP-10G-SR-S Product Number
Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF Description
10GBASE-SR 850nm MMF Type
Maximum : -1.2
Minimum : -7.3
Transmit Power (dBm)
Maximum : -1.0
Minimum : -9.9
Receive Power (dBm)
840to 860 Transmit and Receive Wavelength (nm)
Beige Bail Latch Color
1 Power Consumption (W)
COM Operating Temperature Range

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-S”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول