نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S

1,200,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات Cisco Module SFP-GE-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S یک فرستنده نوری SFP Base1000 می باشد. ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP سیسکو برای MMF می باشد و دارای طول موج 850 نانومتر است و از محدوده دمای عملیاتی وسیعی پشتیبانی می کند.

ماژول فیبر نوری فرستنده SFP دستگاه های ورودی/خروجی (I/O) با قابلیت جابه جایی در حین کار هستند که به سوکت های ماژول متصل می شوند. فرستنده و گیرنده، مدار الکتریکی ماژول را به شبکه نوری یا مسی وصل می کند.

شما می توانید از هر ماژول فرستنده و گیرنده SFP که توسط دستگاه سیسکو شما پشتیبانی می کند، استفاده کنید. تنها محدودیت این است که هر پورت باید با مشخصات طول موج انتهای دیگر کابل مطابقت داشته باشد و طول کابل در ارتباطات قابل اعتماد نباید از طول کابل تعیین شده بیشتر شود.

فقط از ماژول های فرستنده و گیرنده SFP سیسکو در دستگاه سیسکو خود استفاده کنید. هر ماژول فرستنده و گیرنده SFP از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) پشتیبانی می کند که به یک سوئیچ سیسکو یا روتر سیسکو اجازه می دهد تا شناسایی کند و اعتبارسنجی کند که ماژول فرستنده و گیرنده توسط شرکت سیسکو تأیید شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S

 


 

بیشتر بخوانید: تفاوت ماژول های SFP و +SFP

 


 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S:

 

Specifications
SFP-GE-S Part Number
SFP Form Factor
850nm TX Wavelength
500m Reach
multimode fiber Cable Type
1000Base Rate Category
SX Interface Type
Yes DDM
Dual-LC Connector Type

 

سایر محصولات مشابه:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP 10G-SR

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP 10G-LR

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول