نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

بیشـتر

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR:

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR یک ماژول فیبر نوری متوسط‌دست برای اتصال به شبکه‌ها با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه (10 Gigabit Ethernet) است. این ماژول از استانداردهای فیبر نوری و تبدیل میان شبکه‌های لنزر چندحالته (Multimode Fiber) پشتیبانی می‌کند. در ادامه به توضیحات اصلی این ماژول اشاره خواهم کرد:

1. سرعت انتقال داده: ماژول XFP-10G-MM-SR از سرعت انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. این سرعت بالا به شما امکان می‌دهد تا از پهنای باند بالا برای انتقال داده‌ها و اطلاعات در شبکه‌های با نیاز به عملکرد بالا استفاده کنید.

2. نوع اتصال: این ماژول از نوع اتصال XFP است و به عنوان ورودی به تجهیزات شبکه و دستگاه‌ها متصل می‌شود.

3. نوع فیبر: ماژول XFP-10G-MM-SR برای اتصال به فیبر نوری چندحاله (Multimode Fiber) با طول موج 850 نانومتر (nanometer) استفاده می‌شود. این نوع فیبر معمولاً برای اتصال‌های کوتاه مدت در مراکز داده و شبکه‌های محلی (LAN) استفاده می‌شود.

4. مسافت انتقال: ماژول XFP-10G-MM-SR برای مسافت‌های انتقال داده تا 300 متر مناسب است، اما ممکن است در شرایط خاص مسافت‌های کوتاه‌تر نیز پشتیبانی کند.

5. کاربردها: این ماژول معمولاً در محیط‌های مرکز داده و شبکه‌های محلی (LAN) برای اتصال تجهیزات مختلف مانند سوئیچ‌ها، روترها، سرورها، و دستگاه‌های شبکه به کار می‌رود.

6. سازگاری: ماژول XFP-10G-MM-SR با تجهیزات سیسکو و دیگر تجهیزات شبکه مطابق است و به عنوان یک ماژول تبدیل فیبر نوری با تجهیزات مختلف در شبکه استفاده می‌شود.

در کل، ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR یک ابزار مفید برای اتصال تجهیزات شبکه با پورت‌های 10 گیگابیتی به شبکه‌های فیبر نوری چندحاله می‌باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است. این ماژول از انتقال داده‌های با سرعت بالا و کیفیت بالا بهره می‌برد و می‌تواند در محیط‌های مختلف شبکه مورد استفاده قرار گیرد.


P/N: 14X10GBE-WL-XFP, 14X10GBE-WL-XFP=, 2-10GE-WL-FLEX, 2-10GE-WL-FLEX=, 4-10GBE-WL-XFP, 7600-ES+2TG3C, 7600- ES+2TG3C=, 7600-ES+2TG3CXL, 7600-ES+2TG3CXL=, 7600-ES+4TG3C, 7600-ES+4TG3C=, 7600-ES+4TG3CXL, 7600- ES+4TG3CXL=, 7600-ES+4TG3CXL-RF, 7600-ES20-10G3C, 7600-ES20-10G3C=, 7600-ES20-10G3C-RF, 7600-ES20-10G3CXL, 7600-ES20-10G3CXL=, 76-ES+T-2TG=, 76-ES+T-4TG, 76-ES+T-4TG=, 76-ES+XC-20G3C=, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XC-40G3C, 76-ES+XC-40G3C=, 76-ES+XC-40G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3C, 76-ES+XT-2TG3C=, 76-ES+XT-2TG3CXL, 76-ES+XT-2TG3CXL=, 76-ES+XT-4TG3C, 76-ES+XT-4TG3CXL=, A9K-2T20GE-B, A9K-2T20GE-B=, A9K-2T20GE-L, A9K-2T20GE-L=, A9K-4T-B, A9K-4T-B=, A9K-4T-L, A9K-4T-L=, A9K-8T/4-B, A9K-8T/4-B=, A9K-8T/4-L, SPA-1X10GE-L-V2, SPA-1X10GE- L-V2=, SPA-1X10GE-L-V2-RF, SPA-1X10GE-WL-V2, SPA-1X10GE-WL-V2=, SPA-1XTENGE-XFP, SPA-1XTENGE-XFP=, SPA-1XTENGE- XFP-RF, SPA-OC192POS-XFP, SPA-OC192POS-XFP=Designed For

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول