نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW

بیشـتر

3,500,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW:

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW یک ماژول +Fibre Channel LW SFP شانزده گیگابیت بر ثانیه می باشد. فرستنده و گیرنده +Fibre Channel SFP شانزده گیکابیت بر ثانیه سیسکو +SFP اتصال کانال فیبر را برای پورت های 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه بر روی پلت فرم MDS 9000 Family فراهم می کند. این ماژول فیبر نوری ها در سه مدل زیر موجود هستند :

  • ماژول +Fibre Channel Shortwave SFP سیسکو (پارت نامبر: DS-SFP-FC16G-SW)
  • ماژول +Fibre Channel Longwave SFP سیسکو (پارت نامبر : DS-SFP-FC16G-LW)
  • ماژول +Fibre Channel Extended Longwave SFP سیسکو (پارت نامبر: DS-SFP-FC16GELW)

هر یک از این ماژول ها اتصال کانال فیبری با قابلیت سنجش خودکار 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW:

Specifications
16Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC Description
Longwave Type
1310 Wavelength (nanometers)
SMF Fiber Type
9
9
9
Core Size (microns)
14.025
8.5
4.25
Baud Rate (GBd)
6.2mi (10 km)
6.2mi (10 km)
6.2mi (10 km)
Cable Distance
Maximum : 2.0
Minimum : -5.0
Average Transmit Power (dBm)
Maximum : 2.0
Minimum : -12.0
Average Receive Power (dBm)
8.5x 13.55 x 56.5 mm Dimensions (H x W x D)
Maximum : 40°C
Minimum : 0°C
Operating Temperature
Maximum : 85°C
Minimum : -40°C
Storage Temperature

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول