ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4QSFP-40G-SR4

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 به عنوان یکی از تولیدات سیسکو است که از سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه برخوردار است. از دیگر ویژگی های این کارت برخورداری از طول موج 850 نانومتر در فاصله 100 متری است. این محصول به عنوان دستگاه های مقرون به صرفه سیسکو شناخته می شود

3,700,000 تومان

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیQSFP-40G-SR4

معرفی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

 

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 به عنوان یکی از تولیدات سیسکو است که از سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه برخوردار است. از دیگر ویژگی های این کارت برخورداری از طول موج 850 نانومتر در فاصله 100 متری است. این محصول به عنوان دستگاه های مقرون به صرفه سیسکو شناخته می شود. ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 امکان سازگاری با گیرنده ی QSFP سیسکو را به وسیله ی 4 عامل کوچک با قابلیت اتصال پلاگین را دارد. می توانید از این دستگاه در بیش از از چهار جفت فیبر نوری موازی استفاده کرد که به شکل چند حالته به وسیله ی چهار خط ارتباط نوری مستقل ارائه می شود.

حداقل بودجه نوری تضمین شده که میزان آن 1.9 دسی بل گزارش شده است که در اکثر مواقع برای رسیدن به فاصله 150 متر باید از کابل چند کاربره OM4 استفاده کرد برای استفاده در فاصله 100 متری استفاده از کابل OM3 کافی است. با توجه به این موارد ، فاصله تنها به عنوان  پارامتر شاخصی است که برای راحتی شناسایی محاسبه می شود. در نهایت کاربران باید فاصله را با در نظر گرفتن فاصله حداقلی بودجه ی نوری و قدرت انتقال متوسط کابل کشی نوری در صنعت محاسبه شود.

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

 

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 به عنوان یکی از محبوب ترین گیرنده های فیبر نوری 40G است که برای انتقال در فواصل کوتاه ایده آل است. این نوع ماژول از فیبر های چند کاربره OM3 و OM4 برخوردار هستند که به ترتیب امکان پشتیبانی از طول پیوند 100 تا 150 متر را دارند. این محصول به عنوان یک گیرنده ی فیبر نوری موازی شناخته می شود که از رابط های موازی MTP / MPO برای الگوی انتقال 4 * 10G بهره می برد.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 از چهار خط 10G SFP + برخوردار است که امکان انتقال و دریافت سیگنال نوری 40G را از طریق فیبر های نوری روبان به شکل همزمان را دارد. از دیگر ویژگی های این نوع ماژول امکان پشتیبانی از DDM / DOM است که امکان تشخیص اطلاعات را در حالت فعلی فراهم می آورد. این ماژول امکان کار کردن در محدوده ی دمایی استاندارد 0 تا -70 سانتی گراد را داشته و دارای رابط MPO 12 است.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 به عنوان یک ماژول چند منظوره است که امکان استفاده در مکان های مختلف شبکه های امروزی را دارد. با این تفاسیر این محصول به عنوان یکی از محبوب ترین ارائه دهنده های سرویس های ISP یا خدمات اینترنتی به شبکه است. همچنین امکان ارائه ی برنامه هایی نظیر برنامه های کاربردی 40G، هسته ی تلفن همراه و ایجاد ارتباطات سایت شبکه مرکز داده و سایر پیوندهای نوری است.

امکان رمزگذاری حافظه EEPROM گیرنده تا به این شکل با سیستم عامل های سیسکو سازگار بوده و بتواند یکپارچه عمل کند.

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

 

  • امکان سازگاری با هر خط 10 گیگابیتی با IEEE 10GBASE-SR
  • امکان دسترسی به رابط 40GBASE-SR4 که به وسیله ی فیبر موازی چند کاربره OM3 و OM4 با لیزر موازی شده است و به ترتیب امکان دسترسی فاصله ی 300 و 400 متر را به وجود می آورند.
  • این نوع ماژول می تواند برای پیوندهای نوری 40G به کار برود که به صورت بومی به وسیله ی کابل های موازی به کمک اتصالات MPO / MTP یا به صورت 4 × 10G به وسیله ی کابل های برش فیبر نوری دوبلکس چهار رابط 10 GBASE-SR را به همدیگر متصل کنند.
  • امکانات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4
  • امکان پشتیبانی از 40GBASE اترنت
  • به عنوان یک دستگاه گیرنده/فرستنده با قابلیت تعویض گرم که امکان اتصال به یک پورت سوئیچ 40 گیگابایتی اترنت QSFP + Cisco را دارد.
  • انعطاف پذیری بالا در انتخاب رابط
  • امکان سازگاری با رابط های 40GBASE تحت استاندارد IEEE در فاکتورهای مختلف
  • امکان پشتیبانی از ID یا ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو که به سوئیچ سیسکو این توانایی را می دهد تا تشخیص دهد ماژول دارای گواهینامه و آزمایش شده توسط استانداردهای سیسکو است.
  • این ماژول به کمک منبع تغذیه +3،3 ولت واحد کار می کند، امکان دسترسی به سیگنال های کنترل جهانی LVCMOS / LVTTL نظیر ریست کردن، حالت کم مصرف و وقفه ماژول برای کاربران وجود دارد. از دیگر ویژگی ها و امکاناتی که با خرید این ماژول در اختیار کاربران قرار می گیرد دسترسی به یک رابط سریالی دو سیمه است که امکان دریافت و ارسال سیگنال های کنترل پیچیده را و همچنین امکان دریافت اطلاعات تشخیصی دیجیتال را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برای ایجاد حداکثری انعطاف پذیری این امکان وجود دارد که به طراحی کانال های جداگانه بپردازید و کانال هایی را که از آن ها استفاده نمی شود را خاموش کنید.
  • طراحی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 برای سخت ترین شرایط عملیاتی مانند مقابله با دما، رطوبت و تداخل EMI شکل گرفته است.
برچسب:
مشخصات کلیQSFP-40G-SR4
سایر مشخصات
برند

سیسکو

مدل محصول

QSFP-40G-SR4

گارانتی

گارانتی 1 ساله پردیس پردازش خلیج فارس

وزن 30 g
ابعاد 5.5 × 1.5 cm
نظرات کاربرانQSFP-40G-SR4

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخQSFP-40G-SR4

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیQSFP-40G-SR4