نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

بیشـتر

4,500,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 8 پورت WS-C2960-8TC-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L یکی از سوئیچ های سیسکو سری 2960 است که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این سوئیچ شبکه دارای 8 پورت اترنت 10/100 و 1 پورت Uplink دو منظوره (dual-purpose) (دارای 1 پورت اترنت 10/100/1000 یا 1 پورت گیگابیت مبتنی بر SFP می باشد، 1 پورت فعال است) می باشد.

همچنین امکان نصب این سوئیچ شبکه بر روی رک وجود دارد. همچنین از دیگر ویژگی های این دستگاه این است که بدون فن تولید شده و بسیار سبک می باشد. همچنین ظرفیت سوئیچینگ 16Gbps پشتیبانی می کند. از سری سوییچ‌های لایه ۲ سیسکو است.

سوئیچ شبکه 8 پورت سیسکو را می‌توانید با استفاده از SNMP , RMON , CWSI , Telnet , Cisco Works , Cisco view , Bootp , TFTP , RSPAN , SPAN مدیریت و پیکربندی نمائید.

از طرفی دیگر این سوئیچ شبکه با استفاده از قابلیت امنیتی، می‌تواند دسترسی به یک پورت را از طریق MAC محدود کند و همچنین می‌تواند همه‌ی دستگاه‌های متصل به پورت سوئیچ را محدود کند. این میزان از امنیت، از سوئیچ در برابر حملات MAC flooding و همچنین کاهش خطرات ناشی از نقاط دسترسی بی سیم محافظت می کند.

مشخصات کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

WS-C2960-8TC-L
Rack-mountable – 1U Enclosure Type
LAN Base Feature Set
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports Uplink Interfaces
8x 10/100 ports Ports
2.7Mpps Throughput
16Gbps Backplane Capacity
64MB DRAM
1.73×10.6×6.4 in Dimensions
4Kg Package Weight

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L :

پنل جلو سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L

  1. دکمه Mode
  2. LEDهای سوئیچ
  3.  پورت کنسول
  4.  8 پورت 10/100 اترنت
  5.  1 پورت Uplink دو منظوره (Dual-purpose)

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

پنل پشت سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L

  1. کانکتور AC پاور
    این سوئیچ بدون فن می باشد.

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

Description Models
GE SFP, LC connector LX/LH transceiver GLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L و WS-C2960C-8TC-L:

Comparisons
WS-C2960-8TC-L WS-C2960C-8TC-L Models
8x 10/100 ports 8x 10/100 Fast Ethernet Ports
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports 2x 1G copper or 2 x 1G SFP Uplinks
LAN Base LAN Base Feature Set

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

Specification
Fixed Type
Ethernet (10/100BaseTX) Ethernet (10/100/1000BaseT) Gigabit Ethernet (SFP) Topology
10/100 8ports Maximum Port density
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports Uplinks
Modular/Expansion Slots
Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled Architecture
Fixed, Rack Mountable, Standalone/Clustering Form Factor
1.73x 10.6 x 6.4 in Dimensions
64MB DRAM
Features
Specialized Service Modules
Security
Yes DHCP Snooping
Dynamic ARP Inspection
IP Source Guard
RP Rate Limiters
TCP Intercept
Yes 802.1x
Yes Port Security
Yes Dynamic VLANs
Private VLANs
Yes Private VLAN Edge
Yes Secure Shell
Yes SNMPv3
Unicast RPF
Yes ACLs (L2-L4)
Yes Kerberos
Yes +TACACS
Yes RADIUS
High Availability/Resilliency
Hardware Redundancy
PVST, Broadcast Suppression, Unicast Suppression, Mulitcast Suppression, Spanning Tree, Portfast, Uplink Fast, Backbone Fast, 802.1s, 802.1w High Availability/Resilliency
Management
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based Management Management features
Scalability
WAN Interface Support
2.7Mpps Throughput
16Gbps Backplane Capacity
255 Number of VLANs

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول