نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

6%
گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-48TC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-48TC-L

بیشـتر

3,700,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 48 پورت WS-C2960Plus-48TC-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L از جمله سوئیچ های سری 2960Plus سیسکو می باشد. سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus سوئیچ های Fast Ethernet با تنظیمات ثابت هستند که سوئیچینگ لایه 2 سطح enterprise را برای دفاتر شعبه ها، فضاهای کاری سنتی متداول (wired) و برنامه های زیرساختی ارائه می دهند. این سری از سوئیچ شبکه عملیات قابل اعتماد و ایمن را با هزینه کلی مالکیت پایین، با استفاده از طیف وسیعی از ویژگی های نوآورانه، از جمله robust 802.1X ،quality of service (QoS) و عملیات هوشمندانه کاتالیست سیسکو (Cisco Catalyst SmartOperations) ارائه می دهند.

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus براساس پلت فرم ثابت سوئیچ سیسکو 2960 با افزایش ظرفیت حافظه برای پشتیبانی از ویژگی های نرم افزاری جدید و نسخه های آینده Cisco IOS Software ایجاد شده است.

آشنایی با پارت نامبر سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L:

  1. نشان دهنده مدل سوئیچ بردی است که از رمزگذاری 40 بیتی پروتکل IPSEC پشتیبانی می کند.
  2. علامت C به معنی Chassis یا شاسی می باشد.
  3. نشان دهنده لایه فعالیت سوئیچ است که در اینجا لایه دو می باشد.
  4. در این قسمت مدل دستگاه قرار داده می شود.
  5. سری پلاس هم دارای پورت های 100 مگابیتی می باشند اما ظرفیت رم و فلش در آنها افزایش یافته است.
  6. نشان دهنده تعداد پورت سوئیچ است.
  7. نشان دهنده وضعیت پورت های Downlink است که در اینجا اترنت می باشد.
  8. نشان دهنده پورت Combo Uplink گیگابیت اترنت و SFP می باشد.
  9. نشان دهنده نوع لایسنس دستگاه بوده که در اینجا نسخه IOS موجود بر روی دستگاه LANBase است.

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L:

WS-C2960+48TC-L
Rack-mountable 1U Enclosure Type
LAN Base Feature Set
2 (SFP or 1000BASE-T) Uplink Interfaces
48×10/100 Ethernet Ports Ports
16Gbps Forwarding Bandwidth
10.1Mpps Forwarding Performance
128MB RAM
64MB Flash Memory
4.4cmx45.0cmx24.2cm Dimensions
7.73Kg Package Weight

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus دارای سوئیچ هایی با 24 یا 48 پورت Fast Ethernet می باشد و تعدادی از این دستگاه ها با استاندارد (IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE در دسترس است. تمام مدل ها شامل گزینه های uplink گیگابیت اترنت مسی (1000BASE-T) و نوری (SFP) می باشد. این سوئیچ ها با دو مجموعه ویژگی نرم افزار سیستم عامل سیسکو (IOS) در دسترس هستند:

  • LAN Base ویژگی های پیشرفته جابه جایی در لایه 2 و مسیریابی IPv4 استاتیک برای شبکه های دسترسی سنتی متداول (wired) را فراهم می کند.
  • LAN Lite ویژگی های ورودی Layer 2 را برای محیط های کوچکتر فراهم می کند.

ـ امنیت شبکه (Network Security)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus دارای طیف وسیعی از ویژگی هایی هستند که امنیت دسترسی به شبکه را همراه با کاهش تهدیدات ارائه می دهند. این ویژگی ها شامل احراز هویت انعطاف پذیر و ویژگی های مقابله با تهدید در حالت های مانیتورینگ 802.1X، امنیت پورت و IP source guard هستند.

ـ کیفیت خدمات (Quality of Service)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus، مدیریت هوشمند ترافیک که جریان ترافیک شبکه را هموار می کند ارائه می دهند. مکانیسم های انعطاف پذیر برای نشانه گذاری، طبقه بندی و زمان بندی، عملکرد برتر برای داده ها، صدا و ترافیک ویدئو را روی سرعت سیم ارائه می دهند.

ـ مدیریت (Management)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus یک Cisco IOS Software CLI برتر برای پیکربندی و مدیریت ارائه می دهند. برای ارائه قابلیت های مدیریت متمرکز، این سوئیچ ها توسط زیرساخت Cisco Prime برای شرکت های بزرگتر و دستیار شبکه سیسکو برای راه اندازی های نیمه رسمی پشتیبانی می کنند.

ـ عملیات هوشمند (Smart Operations)

عملیات هوشمند سوئیچ های کاتالیست سیسکو مجموعه ای جامع از قابلیت هایی است که برنامه ریزی LAN، استقرار، نظارت و عیب یابی شبکه را ساده می کند. راه اندازی ابزار عملیات هوشمند (SmartOperations) زمان و تلاش لازم برای کارکرد شبکه و هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد (TCO).

زمانی که سوئیچ های جدید به شبکه متصل می شود نصب هوشمند سیسکو، قابلیت نصب بدون هیچ تماسی را با استفاده از نصب خودکار نرم افزار سیسکو IOS فراهم می کند.

عملیات هوشمند اتومات سیسکو به طور خودکار رابط های سوئیچ را با تنظیمات بهینه در هنگام اضافه شدن و اتصال دستگاه های جدید تنظیم می کند که این امر نیاز به پیکربندی دستی سوئیچ ها را در هنگام اضافه یا حذف شدن آنها از شبکه از بین می برد.

ـ مصرف انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise)

مصرف انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise) تیم های فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا انرژی مصرف شده توسط دستگاه های متصل به شبکه را اندازه گیری و مدیریت کنند و همچنین ذخیره انرژی قابل اندازه گیری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را ارائه می دهد. سیاست های Cisco EnergyWise را می توان برای کنترل قدرت مصرف شده توسط دستگاه های با POE، تجهیزات دسکتاپ و مرکز داده IT و طیف گسترده ای از زیرساخت های ساختمان استفاده کرد. فناوری Cisco EnergyWise در تمامی سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus گنجانده شده است.

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L:

پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L

  1. فضای LED
  2. دکمه Mode
  3. 48 پورت 10/100
  4. 2 پورت UPLink Combo با SFP یا 10/100/1000

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L:

پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L

  1. پورت کنسول RJ-45
  2. فن دستگاه
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC power

مشخصات فنی سوئیچ WS-C2960Plus-48TC-L:

Specification
Configurations
48 10/100
Ethernet Interfaces
(2×SFP or 1000BASE-T) Uplink Interfaces
LAN Base Cisco IOS Software Feature Set
Available PoE Power
Hardware
64MB Flash memory
128MB DRAM
Performance and Scalability
16Gbps Forwarding bandwidth
255 Maximum active VLANs
4K VLAN IDs
available
9000bytes Maximum transmission unit (MTU) – L3 packet
9018bytes Jumbo frame – Ethernet frame
10.1 Forwarding Rate: 64-Byte L3 Packets, Millions of packets per second
Mechanical
4.4×45.0x24.2cm Dimensions (H x W x D)
3.6Kg Weight
7.73Kg Package Weight
Environmental Ranges
23º to 113ºF (-5º to 45ºC) Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23º to 104ºF (-5º to 40ºC) Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23º to 131ºF (-5º to 55ºC) Short-term exception at sea level*
23º to 122ºF (-5º to 50ºC) Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23º to 113ºF (-5º to 45ºC) Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF (-5º to 40ºC) Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
23º to 158ºF (-25º to 70ºC) Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 Feet (Up to 3,000 Meters) Operating altitude
Up to 13,000 Feet (Up to 4,000 Meters) Storage altitude
10%to 95% noncondensing Operating relative humidity
10%to 95% noncondensing Storage relative humidity
Typical, LpAm: 33
Maximum, LpAD: 36
Sound Pressure, dBA
Typical, LwA: 43
Maximum, LwAD: 46
Sound Power, dbA
623 MTBF in thousands of hours
Connectors and Interfaces
10BASE-T ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 3, 4, or 5 unshielded twisted-pair (UTP) cabling 100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 5 UTP cabling
1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status, Port Status, RPS, link duplex, and link speed
Ethernet Interfaces
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status, Port Status, RPS, link duplex, and link speed Indicator LEDs
Cisco Catalyst console cables:
CAB-CONSOLE-RJ45 Console cable 6 ft. with RJ-45
Console
The internal power supply is an auto-ranging unit and supports input voltages between 100 and 240V AC. Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet.
The Cisco RPS connector offers connection for an optional Cisco RPS 2300 that uses AC input and supplies DC output to the switch.
Only the Cisco RPS 2300 (model PWR-RPS2300) should be attached to the redundant-power-system receptacle.
Power
Management and Standards Support
BRIDGE-MIB
CISCO-CABLE-DIAG-MIB CISCO-CDP-MIB
CISCO-CLUSTER-MIB CISCO-CONFIG-COPY-MIB CISCO-CONFIG-MAN-MIB
CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB
CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB CISCO-ENVMON-MIB
CISCO-ERR-DISABLE-MIB CISCO-FLASH-MIB
CISCO-FTP-CLIENT-MIB CISCO-IGMP-FILTER-MIB CISCO-IMAGE-MIB CISCO-IP-STAT-MIB CISCO-LAG-MIB
CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB CISCO-MEMORY-POOL-MIB CISCO-PAGP-MIB
CISCO-PING-MIB
CISCO-POE-EXTENSIONS-MIB CISCO-PORT-QOS-MIB
CISCO-PORT-SECURITY-MIB
CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB CISCO-PRODUCTS-MIB
CISCO-PROCESS-MIB CISCO-RTTMON-MIB CISCO-SMI-MIB
CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB CISCO-SYSLOG-MIB
CISCO-TC-MIB CICSO-TCP-MIB CISCO-UDLDP-MIB
CISCO-VLAN-IFTABLE RELATIONSHIP-MIB
CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB CISCO-VTP-MIB
ENTITY-MIB ETHERLIKE-MIB IEEE8021-PAE-MIB IEEE8023-LAG-MIB IF-MIB
INET-ADDRESS-MIB
OLD-CISCO-CHASSIS-MIB OLD-CISCO-FLASH-MIB
OLD-CISCO-INTERFACES-MIB OLD-CISCO-IP-MIB
OLD-CISCO-SYS-MIB OLD-CISCO-TCP-MIB OLD-CISCO-TS-MIB RFC1213-MIB RMON-MIB
RMON2-MIB
SNMP-FRAMEWORK-MIB SNMP-MPD-MIB
SNMP-NOTIFICATION-MIB SNMP-TARGET-MIB SNMPv2-MIB
TCP-MIB UDP-MIB ePM MIB
Management
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s
IEEE 802.1w IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP) IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards SNMP v1, v2c, and v3
standard
RFC 768 – UDP RFC 783 – TFTP RFC 791 – IP RFC 792 – ICMP RFC 793 – TCP RFC 826 – ARP
RFC 854 – Telnet
RFC 951 – Bootstrap Protocol (BOOTP) RFC 959 – FTP
RFC 1112 – IP Multicast and IGMP RFC 1157 – SNMP v1
RFC 1166 – IP Addresses
RFC 1256 – Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery RFC 1305 – NTP
RFC 1492 – TACACS+ RFC 1493 – Bridge MIB
RFC 1542 – BOOTP extensions RFC 1643 – Ethernet Interface MIB RFC 1757 – RMON
RFC 1901 – SNMP v2C RFC 1902-1907 – SNMP v2
RFC 1981 – Path MTU Discovery for IPv6 FRC 2068 – HTTP
RFC 2131 – DHCP RFC 2138 – RADIUS RFC 2233 – IF MIB v3
RFC 2373 – IPv6 Aggregatable Addrs RFC 2460 – IPv6
RFC 2461 – IPv6 Neighbor Discovery RFC 2462 – IPv6 Autoconfiguration RFC 2463 – ICMP IPv6
RFC 2474 – Differentiated Services (DiffServ) Precedence RFC 2597 – Assured Forwarding
RFC 2598 – Expedited Forwarding RFC 2571 – SNMP Management
RFC 3046 – DHCP Relay Agent Information Option RFC 3376 – IGMP v3
RFC 3580 – 802.1X RADIUS
RFC compliance
Voltage and Power Ratings
100to 240 VAC Voltage (Autoranging)
0.6 – 0.3 Current (Amperes)
50to 60Hz Frequency
0.04 Power Rating (kVA)
3A at 12V DC Input Voltages (RPS Input)
0%traffic: 30.4
10%traffic: 30.2
100%traffic: 30.6
ATIS weighted average: 30.2
Power Consumption
Safety and Compliance
Products should comply with CE Marking per directives 2004/108/EC and 2006/95/EC Regulatory Compliance
UL 60950-1 Second Edition
CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 Second Edition EN 60950-1 Second Edition
IEC 60950-1 Second Edition AS/NZS 60950-1
Safety
47CFR Part 15 (CFR 47) Class A AS/NZS CISPR22 Class A
CISPR22 Class A EN55022 Class A ICES003 Class A VCCI Class A EN61000-3-2 EN61000-3-3
KN22 Class A CNS13438 Class A
EMC – Emissions
EN55024 CISPR24 EN300386 KN24 EMC – Immunity
Reduction of Hazardous Substances (RoHS) including Directive 2011/65/EU Environmental

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-48TC-L”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول