نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

بیشـتر

7,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TS-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L از جمله سوئیچ های شبکه سری 2960S سیسکو می باشد که از سیستم عامل Image IOS LAN Base پشتیبانی می کند و در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول مناسب برای سازمان ها و دفاتر شعب کوچک می باشد و برای پیاده سازی انواع شبکه های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این سوئیچ سیسکو به صورت رکمونت بوده و داخل رک شبکه قرار می گیرد.

آشنایی با پارت نامبر سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L:

  1. به معنای مدل سوئیچ بردی است که از رمزگذاری 40 بیتی پروتکل IPSEC پشتیبانی می کند.
  2. به معنی Chassis یا شاسی می باشد.
  3. به معنای لایه فعالیت سوئیچ است که در اینجا لایه دو می باشد.
  4. در این قسمت مدل دستگاه قرار داده می شود.
  5. این سری از سوئیچ ها علاوه بر پورت های یک گیگابیتی Downlink، دارای قابلیت Stack تا چهار دستگاه را نیز دارا می باشند.
  6. این قسمت تعداد پورت را نشان می دهد.
  7. این قسمت نشان دهنده پورت اترنت می باشد.
  8. S نشان دهنده اسلات ماژول های SFP می باشد.
  9. نسخه IOS موجود بر روی دستگاه LANBase است.

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L:

  • دارای 24 پورت 10/100/1000
  • دارای چهار اسلات ماژول SFP در قسمت Uplink با سرعت 1G
  • یک پورت اترنت جهت مدیریت سوئیچ
  • پورت USB جهت اتصال کنسول و انتقال فایل
  • پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریت، کانفیگ، مانیتورینگ و نگهداری
  • پشتیبانی از قابلیت FlexStack که امکان اتصال 4 سوئیچ از سری 2960 را برای شما فراهم می سازد.
WS-C2960S-24TS-L
Rack-mountable – 1U Enclosure Type
LAN Base Feature Set
Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP) Uplink Interfaces
24×Ethernet 10/100/1000 ports Downlink Ports
1 (total)/1 (free) xStacking Module Expansion Slot(s)
176Gbps Switching capacity
41.7Mpps Forwarding performance (64-byte packet size)
128MB DRAM
64MB Flash Memory
4.5cm×44.5cm×3cm Dimensions
9.19Kg Package Weight

– قابلیت FlexStack:

FlexStack نام تکنولوژی Stacking در سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L می باشد، ماژول FlexStack دارای پارت نامبر (PID:2960S-STACK) بوده که برای دستگاه های سری 2960S کاربرد دارد و ماژول FlexStack-Plus دارای پارت نامبر (PID: 2960X-STACK) است که برای محصولات سری 2960X کاربرد دارد. این دو ماژول از نظر اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. ماژول FlexStack در پنل پشت سوئیچ های سری Cisco Catalyst2960 متصل می‌ شود.

به هر ماژول، دو عدد کابل FlexStack متصل بوده که با استفاده از این کابل ها، اعضای فیزیکی stack یک حلقه را تشکل می دهند و مسیر دیتای Redundant را برای هر عضو Stack فراهم می کنند. قابلیت FlexStack و FlexStack-Plus دارای انواع کابل Stack مشترک هستند و شما به انواع کابل های Stack برای هر دوی آنها نیاز ندارید. هر ماژول Flexstack از دو پورت پشتیبانی می کند.

FlexStack و FlexStack-Plus هر دو اختیاری هستند و با استفاده از متد Hop-by-Hop به انتقال Packet های اترنت در سراسر Stack می پردازند. بسته ها از یک عضو به دیگر عضوها از طریق لینک Flex Stack عبور می کنند تا به مقصد خود برسند.

سوئیچ ها در این تکنولوژی با استفاده از پروتکل Flexstack ارتباط برقرار می کنند. این پروتکل بر روی هر سوئیچی اجرا شود و اجازه می دهد اعضا به عنوان یک سوئیچ منطقی رفتار کنند. سوئیچ  مستر وظیفه مدیریت دیگر اعضاء را بر عهده دارد و مواردی چون دسترسی اعضای Stack، سیستم عامل Cisco IOS Image و وضعیت اتصالات هر عضو را بررسی می کند. این عمل برای سوئیچ های سری 2960S ،2960X و 2960XR یکسان می باشد. تمام سوئیچ های سری 2960 از این پروتکل استفاده می کنند و می توانند با یکدیگر کار کنند.

هر عضو FlexStack می تواند به طور همزمان ترافیک اترنت را بر روی هر دو Line Stack ارسال و دریافت کند. پهنای باند Stack برای هر سوئیچ سری 2960X برابر با 40 گیگابیت در ثانیه است و پهنای باند Stack برای هر سوئیچ 2960S برابر با 20 گیگابیت در ثانیه می باشد. هنگامی که دو یا چند سوئیچ سیسکو سری 2960X در کنار یکدیگر قرار می گیرند، پهنای باند مؤثر آن 80 گیگابیت در ثانیه می شود، زیرا هر عضو قادر به ارسال و دریافت 40 گیگابیت در ثانیه خواهد بود.

این موضوع برای سوئیچ های سیسکو سری 2960S هم به همین شکل بوده و دارای پهنای باند مؤثر 40 گیگابیت در ثانیه است، زیرا چندین عضو به طور همزمان 20Gbps دریافت و ارسال می کنند.

– FlexStack در سوئیچ های سری 2960:

بعضی از مدل های سوئیچ های سیسکو سری 2960 پروتکل FlexStack را اجرا می کنند و به دستگاه ها اجازه می دهد در یک Stack کنار یکدیگر قرار بگیرند. به استثناء سوئیچ های سری 2960XR که به همراه سوئیچ های سری 2960X و 2960S در یک Stack قرار نمی گیرد، زیرا سوئیچ هاس سری 2960XR دارای سیستم عامل  IOS Image IP Lite هستند و با ویژگی های سیستم عامل IOS Image LAN Base که در سوئیچ های سری 2960X تنظیم شده است، سازگار نمی باشند.

هنگامی که اعضای 2960X و 2960S با یکدیگر در یک استک قرار داده می‌ شوند، تمام اعضا (حتی اعضای 2960X) دارای قابلیت های FlexStack می باشند. ماژول FlexStack دارای قابلیت Hot-Swappable است یعنی می توانید ماژول را به هر سوئیچ 2960S که دارای سیستم عامل LAN Base است، اضافه کنید. هر سوئیچ متصل به استک (عضو استک) می‌ تواند به صورت خودکار به سیستم عامل Cisco IOS ارتقاء پیدا کند.

ماژول Cisco FlexStack و نرم افزار IOS سیسکو یک Satck واقعی را ارائه می کنند که تمام سوئیچ های در آن به صورت یک واحد عمل می کنند، سطح اطلاعات یکسان، کانفیگ یکسان و یک آدرس IP برای مدیریت همه سوئیچ ها ارائه شده است.

نکته: توجه داشته باشید که قبل از جدا کردن ماژول FlexStack از سوئیچ فعال در Stack، باید ویژگی Cross-Stack غیرفعال شود.

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L:

  1. دکمه Mode
  2. فضای LED
  3. 24 پورت 10/100/1000
  4. 4 اسلات ماژول SFP
  5. پورت USB Type A
  6. پورت mini-USB Type B (پورت کنسول)
  7. پورت کنسول RJ-45
  8. پورت اترنت جهت Management

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L:

  1. پوشش محافظ ماژول اسلات Stacking
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

Description Models
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base C2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiver GLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

Specifications
General Information
Cisco Manufacturer
WS-C2960S-24TS-L Product ID
Cisco CAT2960S Stack 24 Gige – 4xSFP LAN Base Product Description
Ethernet Switch Product Type
Interfaces/Ports
24 Number of Ports
Yes Gigabit Ethernet Port
24xRJ-45 10/100/1000Base-T Network LAN Interfaces/Ports
Media & Performance
41.7Mpps Forwarding/Filtering Rate
176Gbps Switching Throughput
I/O Expansions
5 Number of Expansion Slots
(4 Total) SFP (mini-GBIC) Uplink
(1 Total) Stacking Module
Expansion Slots
Network & Communication
2 Layer Support
Management & Protocols
Yes Manageable
DHCP
QoS VLAN
SNMP v1, v2, v3
Syslog CLI RMON
CiscoWorks LAN Management Solution
Management
Memory
128MB Standard Memory
DRAM Memory Technology
64MB Flash Memory
Software
Cisco IOS Operating System
Power Description
110V AC
220V AC
Input Voltage
100V AC to 240 V AC Input Voltage Range
Power Supply Power Source
Yes Redundant Power Supply
Physical Characteristics
1U Compatible Rack Unit
Rack-mountable
Stackable
Form Factor
4.5×44.5x3inch Dimensions(HxWxD)
4.5kg Weight (Approximate)

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول