نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

بیشـتر

17,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24PS-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L ساخت شرکت سیسکو و از جمله سوئیچ های سیسکو سری 2960X است که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد و با پشتیبانی از ویژگی‌های پیشرفته مانند قابلیت +Stackable ،POE و سرعت گیگابیت اترنت باعث شده این محصول برای شرکت‌های کوچک و متوسط مناسب باشد و با استفاده از این سوئیچ شبکه مقرون به صرفه در شبکه کسب و کارتان شاهد ساده‌سازی شبکه، افزایش مقیاس پذیری و افزایش امنیت شبکه خواهید بود.

یکی از قدرتمندترین سوییچ های مدیریتی برند سیسکو میباشد که از سری 2960X است. این سوییچ شبکه لایه دو دارای 24 پورت اترنت با سرعت 10/100/1000 و با قابلیت POE بوده و همچنین دارای چهار اسلات ماژول SFP می باشد.

آشنایی با پارت نامبر سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

  1. به معنای مدل سوئیچ بردی است که از رمزگذاری 40 بیتی پروتکل IPSEC پشتیبانی می کند.
  2. به معنی Chassis یا شاسی می باشد.
  3. به معنای لایه فعالیت سوئیچ است که در اینجا لایه دو می باشد.
  4. در این قسمت مدل دستگاه قرار داده می شود.
  5. این قسمت تعداد پورت را نشان می دهد.
  6. این قسمت نشان دهنده پورت های اترنت POE می باشد.
  7. S نشان دهنده اسلات های SFP می باشد.
  8.  نسخه IOS موجود بر روی دستگاه LANBase است

برخی از امکانات سخت افزاری سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24PS-L:

  • سوئیچ مدیریتی لایه 2
  • دارای 24 پورت اترنت با سرعت 10/100/1000
  • بهره‌مندی از قابلیت +POE یا همان استاندارد IEEE 802.3at جهت تأمین برق بر روی هر پورتی که موردنیاز است (برای تعدادی از پورت ها مقدار 30W برق را تأمین می کند.)
  • برخوداری از 4 اسلات ماژول SFP در قسمت Uplink
  • پشتیبانی از تکنولوژی FlexStack با پهنای باند 80G جهت اتصال هشت سوئیچ سری 2960X یا اتصال چهار سوئیچ مشترک با سوئیچ های سری 2960S (مانند سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L ) برای استفاده از پورت‌های بیشتر
  • بهره‌مندی از منبع تغذیه RPS (جهت تامین برق سوئیچ سیسکو برای مواقع اضطراری)
  • با پشتیبانی از سیستم عامل IOS LAN Base
  • قابل نصب در رک شبکه
WS-C2960X-24PS-L
Rack-mountable – 1U Enclosure Type
LAN Base Feature Set
4x 1G SFP Uplink Interfaces
24xEthernet 10/100/1000 Gigabit ports Ports
370W Available PoE Power
8 Maximum stacking number
80G Stack bandwidth
108Gbps Forwarding Bandwidth
216Gbps Switching Bandwidth
512MB RAM
128MB Flash Memory
44.5cmx36.8cmx4.5cm Dimensions
10.65Kg Package Weight

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L

  1. دکمه Mode
  2. LED های سوئیچ
  3. پورت USB mini-Type B جهت Managment سوئیچ (کنسول)
  4. دو عدد پورت USB Type A
  5. 24 پورت RJ-45 با سرعت 10/100/1000 PoE
  6. چهار پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول فیبر نوری
  7. پورت RJ-45 جهت Management (رنگ زرد)
  8. پورت کنسول RJ-45 (رنگ آبی)

نکته: تفاوت پورت کنسول (RJ-45) و پورت MGMT) RJ-45) در سطح دسترسی برای پیکربندی سوئیچ است.


نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L

  1. محفظه قرار گیری اسلات ماژول FlexStack (دارای پوشش است و به صورت پیش نصب بر روی سوئیچ قرار ندارد.)
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور Power AC

تجهیزات و لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L:

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module C2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking Cables CAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B CAB-CONSOLE-USB

محتویات بسته بندی سوئیچ WS-C2960X-24PS-L:

  1. سوئیچ
  2. براکت جهت نصب سوئیچ در رک دیواری یا ایستاده
  3. کابل برق سوئیچ
  4. کابل کنسول

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24PS-L:

WS-C2960X-24PS-L Specification
General
WS-C2960X-24PS-L model info
Rack-mountable – 1U enclosure type
24x 10/100/1000 + 4 x 1G SFP Ports
10/100Mbps Ethernet (RJ-45) Network management Interface
370W Available PoE Power
108Gbps Forwarding bandwidth(Gbps)
8 Maximum stacking number
80G Stack Bandwidth
71.4Mpps Forwarding Performance
216Gbps Switching bandwidth
1023 Maximum active VLANs
16K (default) MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual core CPU
512MB RAM
128MB Flash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, PoE, and link speed Status Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45) Console ports
Optional Stacking cable
Option (PWR-RPS2300) Power Redundancy
110V-240V Voltage range (Auto)
0.49KVA Power Consumption Operational
Miscellaneous
44.5cm Width
36.8cm Depth
4.5cm Height
10.65Kg Package Weight
5.8Kg Weight
optional Rack Mounting Kit
324280 MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
Compliant Standards
System software / license
IOS LAN BASE System software
NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE
RPS Support
Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
license
+PVST/PVST
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency
SSH, SSL and SCP
+RADIUS and TACACS
SNMPv3 crypto
802.1x
802.1x Accounting / MIB
802.1x w/ port security
802.1x w/Voice VLAN
802.1x Guest VLAN
features
802.1x VLAN assignment
802.1x MAC-Auth Bypass
BPDU/Root Guard
Port Security
Private VALN Edge
Storm Control
Block unknown unicast and multicast
IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Network security
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB
Management and Troubleshooting
Environmental Ranges
23ºF to 113ºF Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºF Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23ºF to 131ºF Short-term exception at sea level
23ºF to 122ºF Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºF Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
13º to 158ºF- Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 feet Operating altitude
Up to 13,000 feet Storage altitude
10%to 95% noncondensing Operating relative humidity
10%to 95% noncondensing Storage relative humidity

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول