نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

25,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24TD-L:

سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960X-24TD-L یک مدل از خانواده سوئیچ‌های سیسکو سری 2960X می‌باشد. این سوئیچ دارای ویژگی‌ها و مشخصات زیر است:

1. **تعداد پورت‌ها:** دارای 24 پورت گیگابیت اترنت برای اتصال دستگاه‌ها به شبکه می‌باشد.

2. **پورت‌های Uplink:** دارای 2 پورت +SFP برای اتصال به بخش اصلی (Backbone) شبکه یا اتصال به دیگر سوئیچ‌ها برای توسعه شبکه به کار می‌روند. این پورت‌ها از ماژول‌های SFP پشتیبانی می‌کنند.

3. **سرعت انتقال داده:** تمام پورت‌های این سوئیچ دارای سرعت گیگابیت اترنت (1Gbps) هستند که برای انتقال داده‌ها با سرعت بالا مناسب می‌باشند.

4. **لایه شبکه:** این سوئیچ از لایه 2 شبکه پشتیبانی می‌کند، به عبارت دیگر، یک سوئیچ لایه 2 است و در عملیات مسیریابی در لایه 3 شبکه شرکت نمی‌کند.

5. **استفاده در شبکه‌های کوچک و متوسط:** این سوئیچ به عنوان یک انتخاب مناسب برای شبکه‌های کوچک و متوسط شناخته می‌شود. همچنین، می‌تواند در لایه‌ی Access در شبکه‌های بزرگ نیز استفاده شود.

6. **قابلیت اتصال به دستگاه‌های مختلف:** این سوئیچ قابلیت اتصال به دستگاه‌های متنوعی را فراهم می‌کند و از طریق پورت‌های گیگابیت اترنت به این دستگاه‌ها امکان اتصال دارد.

7. **پشتیبانی از ماژول‌های SFP:** این سوئیچ از ماژول‌های SFP (Small Form-Factor Pluggable) پشتیبانی می‌کند که به ارتقاء و افزایش امکانات اتصال و انتقال داده در شبکه کمک می‌کند.

8. **کارایی بالا:** سوئیچ‌های سری 2960X از سیستم‌عامل Cisco IOS نسل دوم و تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای برای بهبود کارایی شبکه استفاده می‌کنند.

9. **مدیریت آسان:** این سوئیچ از ویژگی‌های مدیریتی مناسب برای تنظیم و مدیریت آسان شبکه پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L:

  • ویژگی‌های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L عبارتند از:

    1. **پشتیبانی از تکنولوژی Stacking:** این سوئیچ از تکنولوژی stacking پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید تا 8 عدد سوئیچ سری 2960X را با هم ادغام کنید تا به عنوان یک سوئیچ تکی عمل کنند. این ترکیب StackWise به شما امکان افزایش پهنای باند ترکیبی 80Gbps را می‌دهد.

    2. **پشتیبانی از FlexStack و FlexStack-Plus:** این سوئیچ از قابلیت‌های FlexStack و FlexStack-Plus پشتیبانی می‌کند که به شما امکان ترکیب و مدیریت چندین سوئیچ در یک ترکیب StackWise را می‌دهد.

    3. **عدم پشتیبانی از قابلیت POE و +POE:** این سوئیچ از قابلیت Power over Ethernet (POE) و POE+ پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین قادر به تأمین برق برای دستگاه‌ها از طریق کابل شبکه نیست.

    4. **نسخه IOS:** این دستگاه دارای نسخه IOS LAN Base است که ویژگی‌ها و توانایی‌های مدیریتی لایه 2 را فراهم می‌کند.

    5. **پشتیبانی از استاندارد‌های پروتکل‌ها:** این سوئیچ از استاندارد‌های امنیتی و مدیریتی متنوعی پشتیبانی می‌کند. این شامل SSH، SSL، SCP برای امنیت ارتباطات و RADIUS، TACACS+، 802.1x برای احراز هویت، port security برای محدود کردن دسترسی به پورت‌ها، BPDU/Root Guard برای جلوگیری از حملات Spanning Tree، و Private VLAN برای ایجاد شبکه‌های مجازی خصوصی می‌شود.

    6. **پشتیبانی از دو اسلات ماژول +SFP با سرعت 10G:** این سوئیچ دارای دو اسلات ماژول +SFP با سرعت 10Gbps است که به شما امکان اتصال به دیگر دستگاه‌ها با سرعت بالا و افزایش پهنای باند را می‌دهد.

    7. **محدودیت در امکان استک با سوئیچ‌های سری 2960XR:** این دستگاه توانایی استک با سوئیچ‌های سری 2960XR را پشتیبانی نمی‌کند و تنها با سوئیچ‌های سری 2960X قابل استفاده است.


سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L دارای قابلیت Stackable است که به این امکان می‌پردازد که چند سوئیچ 2960X را با هم ترکیب کرده و به عنوان یک واحد عمل کنند. در مورد این سوئیچ، امکان Stackable تا 8 سوئیچ را با سیستم عامل LAN Base فراهم می‌کند. این ترکیب Stackable امکان افزایش پهنای باند تا 80GB را در اختیار شما قرار می‌دهد. اما شما می‌توانید با اتصال 3 سوئیچ 2960 سیسکو با سیستم عامل LAN Base به یک سوئیچ 2960X قابلیت Stackable را نیز ایجاد کنید و در این صورت جمعا 4 سوئیچ به یکدیگر متصل می‌شوند. این ویژگی از قابلیت Stackable به شما امکان ادغام و مدیریت آسان تعداد بیشتری سوئیچ در یک شبکه را می‌دهد. این امکان به مدیران شبکه این اجازه را می‌دهد که شبکه‌های بزرگ‌تری را با تعداد سوئیچ‌های بیشتر مدیریت کنند و پهنای باند بیشتری را فراهم آورند. از مزایای دیگر این ویژگی می‌توان به افزایش Redundancy و ساده‌تر شدن مدیریت شبکه اشاره کرد. از آنجا که قابلیت Stackable از قابلیت‌های اختیاری است، شما باید ماژول‌های Stackable و کابل‌های Flexstack را به صورت جداگانه تهیه کنید و این ماژول‌ها را به سوئیچ وصل کنید.

یکی از مزایای دیگر این ویژگی قابلیت Hot-Swappable ماژول‌های Stack است. این به این معنی است که شما می‌توانید ماژول Stack را در صورتی که سوئیچ روشن و در حال کار است، جایگزین کنید. اما برای اضافه کردن یک سوئیچ جدید به گروه Stacking باید سوئیچ را خاموش کنید و پس از اتصال توسط کابل Stack، آن را مجدداً روشن کنید. این تنها موردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در کل، این ویژگی Stackable به شما امکان مدیریت ترکیبی از سوئیچ‌ها را با امکانات بالا و پهنای باند افزوده می‌دهد تا به بهبود کارایی و اطمینان در شبکه‌های شما کمک کند.

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L:

پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L شامل موارد زیر می‌شود:

1. **پورت مدیریت اترنت:** این پورت برای مدیریت دستگاه از طریق اترنت استفاده می‌شود. شما می‌توانید از این پورت برای اتصال به دستگاه و پیکربندی آن استفاده کنید.

2. **دکمه Mode:** این دکمه برای تغییر حالت یا مود سوئیچ به کار می‌رود. با تغییر مود، می‌توانید تنظیمات مختلفی را اعمال کنید.

3. **LEDهای سوئیچ:** این LEDها نشان‌دهنده وضعیت و عملکرد سوئیچ هستند. آنها معمولاً به شما اطلاعاتی در مورد وضعیت سوئیچ می‌دهند.

4. **پورت (کنسول) USB mini-Type B:** این پورت USB mini-Type B برای اتصال به کامپیوتر یا دستگاه‌های دیگر به منظور مدیریت سوئیچ استفاده می‌شود.

5. **دو عدد پورت USB Type A:** این دو پورت USB Type A برای اتصال دستگاه‌های USB و ذخیره‌سازی موقت از طریق USB به سوئیچ استفاده می‌شوند.

6. **اسلات ماژول +10G (SFP):** این اسلات‌ها برای نصب ماژول‌های SFP با سرعت 10Gigabit بر طبقه‌ی اتصال به شبکه برای ارتباط با دیگر دستگاه‌ها استفاده می‌شوند.

7. **24 عدد پورت 10/100/1000:** این 24 پورت Ethernet با سرعت 10/100/1000Mbps برای اتصال به دستگاه‌ها و سایر دستگاه‌های شبکه به منظور انتقال داده‌ها به کار می‌روند.

8. **LED کنسول دستگاه:** این LED نشان‌دهنده وضعیت کنسول دستگاه است و اطلاعاتی در مورد وضعیت کنسول ارائه می‌دهد.

9. **LED پورت MGMT (مدیریت):** این LED نشان‌دهنده وضعیت پورت مدیریت دستگاه است و وضعیت اتصال به شبکه مدیریتی را نشان می‌دهد.

10. **پورت کنسول Rj-45:** این پورت کنسول Rj-45 برای اتصال به دستگاه‌های مدیریتی از طریق کابل کنسول Rj-45 به سوئیچ استفاده می‌شود.


نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L:

پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L شامل موارد زیر می‌شود:

1. **پوشش محافظ ماژول اسلات FlexStack-Plus:** این پوشش محافظ برای اسلات ماژول FlexStack-Plus سوئیچ است. این اسلات برای نصب ماژول‌های Stackable و اتصال سوئیچ‌های دیگر به منظور تشکیل یک گروه Stack استفاده می‌شود.

2. **محفظه فن:** این محفظه شامل فن‌های داخلی سوئیچ است که برای خنک کردن دستگاه و حفظ دمای مناسب در داخل آن استفاده می‌شود. فن‌ها به منظور جلوگیری از افزایش دما و اجتناب از احتمال آسیب به دستگاه‌ها عمل می‌کنند.

3. **کانکتور RPS:** این کانکتور برای اتصال به منبع تغذیه اضافی یا منبع تغذیه پشتیبانی‌شده (RPS: Redundant Power System) استفاده می‌شود. در صورت قطع برق اصلی، منبع تغذیه RPS می‌تواند تغذیه سوئیچ را تامین کند تا برقراری توازن و افزایش اطمینان در شبکه.

4. **کانکتور AC Power:** این کانکتور برای اتصال به منبع تغذیه اصلی AC (جریان متناوب) سوئیچ استفاده می‌شود. این منبع تغذیه از برق AC شبکه برای تامین برق مورد نیاز سوئیچ استفاده می‌کند.

در مجموع، پنل پشتی سوئیچ شامل اتصالات و ماژول‌های مختلفی است که برای اتصال به منابع تغذیه، اتصال به دستگاه‌های دیگر و تجهیزات اضافی، و همچنین ارتقاء و توسعه سوئیچ برای افزایش اطمینان و عملکرد شبکه استفاده می‌شود.

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L:

Description Models
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module C2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking Cables CAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B CAB-CONSOLE-USB

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TD-L:

Specifications
Rack-mountable – 1U Enclosure type
+24x 10/100/1000 + 2 x 10G SFP Ports
10/100Mbps Ethernet (RJ-45) Network management Interface
None Available PoE Power
108Gbps Forwarding bandwidth(Gbps)
8 Maximum stacking number
80G Stack Bandwidth
95.2Mpps Forwarding Performance
216Gbps Switching bandwidth
1023 Maximum active VLANs
16K (default) MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual core CPU
512MB RAM
128MB Flash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex and link speed Status Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45) Console ports
Optional Stacking cable
Option (PWR-RPS2300) Power Redundancy
110V-240V Voltage range (Auto)
0.034KVA Power Consumption Operational
Miscellaneous
17.5Inches (44.5 cm) Width
11.0Inches (27.9 cm) Depth
1.75Inches (4.5 cm) Height
8.9lb (4.0 Kg) Weight
20.26lb (9.19 Kg) Package Weight
optional Rack Mounting Kit
569520 MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.1ax
Compliant Standards
System software / license
IOS LAN BASE System software
NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE license
Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
+PVST/PVST
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency
features
SSH, SSL and SCP
+RADIUS and TACACS
SNMPv3 crypto
802.1x
802.1x Accounting / MIB
802.1x w/ port security
802.1x w/Voice VLAN
802.1x Guest VLAN
802.1x VLAN assignment
802.1x MAC-Auth Bypass
BPDU/Root Guard
Port Security
Private VALN Edge
Storm Control
Block unknown unicast and multicast
IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
Network security
Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB
Management and Troubleshooting
Environmental Ranges
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC) Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºF (-5ºC to 40ºC) Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23ºF to 131ºF (-5ºC to 55ºC) Short-term exception at sea level
23ºF to 122ºF (-5ºC to 50ºC) Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC) Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF (-5ºC to 40ºC) Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
-13º to 158ºF (-25º to 70ºC) Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 Feet (Up to 3000 Meters) Operating altitude
Up to 13,000 Storage altitude
(Up to 4000 Meters)
10%to 95% noncondensing Operating relative humidity
10%to 95% noncondensing Storage relative humidity

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول