نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L

19,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L:

سوئیچ سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L دارای مشخصات و ویژگی‌های زیر می‌باشد:

1. **نام و مدل:** سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L

2. **تولیدکننده:** شرکت سیسکو (Cisco Systems)

3. **سری سوئیچ:** سری 2960 سیسکو

4. **تعداد پورت‌ها:** 48 پورت اترنت 10/100/1000

5. **قابلیت +POE:** دارای قابلیت Power over Ethernet (PoE) برای تأمین برق به تجهیزات شبکه مانند تلفن‌های IP، اکسس پوینت‌ها، دوربین‌های IP و سایر دستگاه‌ها

6. **کاربردها:** مورد استفاده در لایه Access شبکه برای اتصال تجهیزات در دفاتر، شعب، ادارات و سازمان‌های متوسط و بزرگ

7. **ابعاد:** 45 * 368 * 445 میلیمتر

8. **وزن:** 5.8 کیلوگرم

این سوئیچ با امکانات PoE و تعداد زیادی پورت اترنت 10/100/1000 مناسب برای ایجاد شبکه‌های Access در محیط‌های مختلف است. همچنین، ابعاد مناسب و وزن مناسب آن امکان نصب در رک‌ها و مکان‌های محدود را به راحتی فراهم می‌کند. این سوئیچ با کیفیت و قابلیت‌های امنیتی سیسکو مناسب برای انتقال داده‌ها در شبکه‌های مختلف استفاده می‌شود.

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L:

  • ویژگی‌های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L به شرح زیر است:

    1. **پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base:**
    این سوئیچ از سیستم عامل IOS با نام LAN Base پشتیبانی می‌کند که ویژگی‌ها و قابلیت‌های مدیریتی مختلفی را فراهم می‌کند.

    2. **بهره‌مندی از تکنولوژی +Power Over Ethernet Plus (POE):**
    این سوئیچ دارای قابلیت POE Plus برای تأمین برق از طریق کابل شبکه به تجهیزات مختلف مانند تلفن‌های IP و دوربین‌های IP است. هر پورت می‌تواند مقدار 15.4 وات پاور را ارائه دهد.

    3. **دارای 48 پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت اترنت:**
    این سوئیچ دارای 48 پورت اترنت با سرعت گیگابیت (1000 مگابیت بر ثانیه) می‌باشد که برای اتصال دستگاه‌ها به شبکه به کار می‌رود.

    4. **پشتیبانی از قابلیت Stackable:**
    این سوئیچ امکان استفاده در حالت استک (Stack) را دارد، به این معنا که می‌توان چندین سوئیچ را به هم متصل کرد تا به صورت یک واحد منطقی عمل کنند. حداکثر 8 سوئیچ می‌توانند به صورت افقی و عمودی به هم Stack شوند.

    5. **پیکربندی ثابت:**
    سوئیچ دارای پیکربندی ثابت (Fixed Configuration) است، به این معنا که تعداد و نوع پورت‌ها و قابلیت‌های دیگر آن در زمان تولید تعیین می‌شوند و قابلیت تغییر آن‌ها توسط کاربر وجود ندارد.

    6. **سوئیچ مدیریتی لایه 2:**
    این سوئیچ یک سوئیچ مدیریتی لایه 2 (Layer 2 Managed Switch) است که قابلیت‌های مدیریتی پیشرفته‌ای مانند VLAN‌ها، Spanning Tree و غیره را ارائه می‌دهد.

    7. **پشتیبانی از VLANs و IGMP:**
    این سوئیچ قادر به پشتیبانی از تا 64 شبکه مجازی VLAN و حداکثر 4000 آیدی VLAN می‌باشد و همچنین قادر به پشتیبانی از حداکثر 255 گروه IGMP که همگی IPv4 هستند، است.

    8. **حافظه و پردازشگر:**
    از نظر سخت‌افزاری، این سوئیچ دارای پردازنده دو هسته‌ای APM86392 با فرکانس 600 مگاهرتز و حافظه DRAM با ظرفیت 256 مگابایت جهت صف بندی داده و حافظه فلش 64 مگابایت جهت ذخیره‌سازی موقت داده‌ها است.

WS-C2960X-48FPS-L
Rack-mountable – 1U Enclosure Type
LAN Base Feature Set
4x 1G SFP Uplink Interfaces
48x 10/100/1000 Ethernet Gigabit ports Ports
740W Available PoE Power
8 Maximum stacking number
80G Stack bandwidth
107.1Mpps Forwarding Performance
216Gbps Switching Bandwidth
512MB RAM
128MB Flash Memory
44.5cm x 36.8 cm x 4.5 cm Dimensions(W×D×H)
10.65Kg Package Weight

پورت های سوئیچ شبکه +PoE سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L:

پورت‌های سوئیچ شبکه +PoE سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L به شرح زیر است:

1. **پورت‌های شبکه:**
این سوئیچ دارای پورت‌های شبکه است که اطلاعات را با سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه (10/100/1000BaseT) به انتقال می‌پردازند. پهنای باند کلی این سوئیچ برابر با 100 گیگابیت بر ثانیه است. همچنین، دارای پورت‌های SFP+ است که سرعت انتقال اطلاعات آن‌ها برابر با 10 گیگابیت بر ثانیه است.

2. **Forwarding و Throughput:**
عملیات Forwarding (انتقال داده‌ها) در این سوئیچ با پهنای باند 50 گیگابیت بر ثانیه انجام می‌شود. به عبارت دیگر، این سوئیچ قادر است در هر ثانیه تا 50 گیگابیت اطلاعات را از یک پورت به پورت دیگر انتقال دهد. همچنین، در هر ثانیه می‌تواند حداکثر 107.1 میلیون بسته داده (Packet) را با ظرفیت حداکثر 9198 بایت منتقل کند.

3. **پورت کنسول:**
این سوئیچ دارای پورت کنسول است که دو نوع کانکتور Type-B و RJ-45 را دارد. این پورت برای ارتباط مستقیم کامپیوتر با سوئیچ استفاده می‌شود و به عنوان یک رابط مستقیم برای مدیریت و پیکربندی سوئیچ استفاده می‌گردد.

4. **قابلیت استک:**
این سوئیچ از قابلیت استک (Stacking) پشتیبانی می‌کند، به این ترتیب که حداکثر 8 سوئیچ را به صورت افقی و عمودی با یکدیگر متصل کرده و به عنوان یک واحد منطقی در شبکه عمل کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد اطلاعات را با پهنای باند 80 گیگابیت بر ثانیه بین تجهیزات مختلف شبکه انتقال دهید و بهبود کارایی و توانایی شبکه را تجربه کنید.

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L:

پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L شامل اجزای زیر است:

1. **پورت اترنت (RJ-45) جهت Management سوئیچ:**
این پورت به شما امکان مدیریت و پیکربندی سوئیچ را از طریق اتصال به شبکه می‌دهد. از این پورت می‌توانید برای مدیریت سوئیچ و دسترسی به تنظیمات آن استفاده کنید.

2. **دکمه Mode:**
این دکمه برای تغییر حالت‌های مختلف سوئیچ استفاده می‌شود. این حالت‌ها ممکن است شامل حالت‌های مدیریتی و پیکربندی باشد.

3. **LED های سوئیچ:**
این LED‌ها نشان‌دهنده وضعیت‌های مختلف سوئیچ و اتصالات آن هستند. اطلاعاتی مانند وضعیت تغذیه، اتصال به شبکه و وضعیت عملکرد سوئیچ را نمایش می‌دهند.

4. **پورت USB mini Type B (کنسول) جهت مدیریت سوئیچ:**
این پورت USB برای اتصال کابل کنسول به سوئیچ به منظور انجام عملیات مدیریتی و پیکربندی استفاده می‌شود.

5. **دو عدد پورت USB Type A:**
این دو پورت USB جهت اتصال دستگاه‌های جانبی مانند فلش‌درایو، مودم USB یا دستگاه‌های دیگر به سوئیچ استفاده می‌شوند.

6. **چهار اسلات ماژول SFP جهت اتصال ماژول فیبر نوری با سرعت 1G:**
این اسلات‌ها برای اتصال ماژول‌های فیبر نوری با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه به سوئیچ استفاده می‌شوند.

7. **48 پورت گیگابیت اترنت RJ-45 با سرعت 10/100/1000:**
این پورت‌ها جهت اتصال دستگاه‌های شبکه با سرعت‌های 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه به سوئیچ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

8. **LED پورت کنسول و LED پورت MGMT:**
این LED‌ها نشان‌دهنده وضعیت پورت‌های کنسول و مدیریت سوئیچ هستند. این LED‌ها معمولاً برای نشان‌دهنده وضعیت اتصال، فعالیت و داده‌های انتقالی به و از این پورت‌ها استفاده می‌شوند.


نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L:

به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPS-L نگاه کنید:

– در این قسمت، محل نصب اسلات ماژول FlexStack-Plus قرار دارد. این اسلات جهت افزایش قابلیت‌های استکینگ (Stacking) در سوئیچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زمان خرید محصول، باید به صورت جداگانه این ماژول را سفارش دهید.

– محفظه فن در اینجا قرار دارد. این فن‌ها برای خنک کردن دستگاه و جلوگیری از افزایش دما درون سوئیچ استفاده می‌شوند.

– کانکتور RPS (Redundant Power System) در اینجا وجود دارد. این کانکتور برای اتصال به یک سیستم تغذیه پشتیبانی کننده (RPS) استفاده می‌شود که در صورت قطعی تامین برق از منبع اصلی، منبع پشتیبان فعال می‌شود.

– کانکتور Power Supply AC نیز در این قسمت قرار دارد. این کانکتور برای اتصال به منبع تغذیه برق اصلی (AC) استفاده می‌شود و دستگاه را به برق تامین می‌کند.

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو 48 پورت WS-C2960X-48FPS-L:

Description Models
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module C2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking Cables CAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B CAB-CONSOLE-USB

 

مشخصات فنی سوئیچ WS-C2960X-48FPS-L:

Specifications
Rack-mountable – 1U Enclosure type
48x 10/100/1000 + 4 x 1G SFP Ports
10/100Mbps Ethernet (RJ-45) Network management Interface
740W Available PoE Power
108Gbps Forwarding bandwidth(Gbps)
8 Maximum stacking number
80G Stack Bandwidth
107.1Mpps Forwarding Performance
216Gbps Switching bandwidth
1023 Maximum active VLANs
16K (default) MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual core CPU
512MB RAM
128MB Flash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, PoE, and link speed Status Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45) Console ports
Optional Stacking cable
Option (PWR-RPS2300) Power Redundancy
110V-240V Voltage range (Auto)
0.89KVA Power Consumption Operational
Miscellaneous
17.5Inches (44.5 cm) Width
14.5Inches (36.8 cm) Depth
1.75Inches (4.5 cm) Height
12.9lb (5.8 Kg) Weight
23.48lb (10.65 Kg) Package Weight
optional Rack Mounting Kit
232610 MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.1ax
Compliant Standards
System software / license
IOS LAN BASE System software
NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE license
Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
+PVST/PVST
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency
features
SSH, SSL and SCP
+RADIUS and TACACS
SNMPv3 crypto
802.1x
802.1x Accounting / MIB
802.1x w/ port security
802.1x w/Voice VLAN
802.1x Guest VLAN
802.1x VLAN assignment
802.1x MAC-Auth Bypass
BPDU/Root Guard
Port Security
Private VALN Edge
Storm Control
Block unknown unicast and multicast
IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
Network security
Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB
Management and Troubleshooting
Environmental Ranges
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC) Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºF (-5ºC to 40ºC) Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23ºF to 131ºF (-5ºC to 55ºC) Short-term exception at sea level
23ºF to 122ºF (-5ºC to 50ºC) Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC) Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF (-5ºC to 40ºC) Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
-13º to 158ºF (-25º to 70ºC) Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 Feet (Up to 3000 Meters) Operating altitude
Up to 13,000 (Up to 4000 Meters) Storage altitude
10%to 95% noncondensing Operating relative humidity
10%to 95% noncondensing Storage relative humidity

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول