نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483

بیشـتر

620,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول سیسکو GBIC WS-G5483:

ماژول سیسکو GBIC WS-G5483 یک مبدل واسط گیگابیت (GBIC) سیسکو  است که با استاندارد صنعتی، در واقع یک دستگاه ورودی / خروجی با قابلیت تعویض و جابه جایی در حین کار می باشد که به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت وصل می شود و پورت را به شبکه ارتباط می دهد.

GBIC های سیسکو را می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو جابه جا کرد و می توان آنها را در ترکیب های رابط های BASE-T1000، 1000BASE-SX ،1000BASE-LX / LH ، 1000BASE-ZX ، 1000BASE-CWDM یا BASE-1000 DWDM ارائه کرد. با توسعه قابلیت های اضافی، این ماژول ها به آسان شدن بروز رسانی جدیدترین فناوری رابط کاربری و حداکثر محافظت از سرمایه گذاری کمک می کنند.

ماژول WS-G5483 Cisco 1000BASE-T Gigabit Interface Converter) GBIC) یک راه حل ایده آل برای مشتریان سوئیچ های کاتالیست سری 6500،4000 ،3550 ، 2950 ، 3500 XL و 2900 XL می باشد و امکان اتصال full duplex گیگابیت اترنت را به ایستگاه های کاری بالا و بین قفسه های سیم کشی بر پایه زیرساختهای موجود در شبکه با کابل مسی ارائه می دهد. این فناوری GBIC با طراحی مبتنی بر استاندارد 1000BASE-X و انعطاف پذیر نسبت به استانداردهای صنعتی، یک مسیر انتقال ساده و کم هزینه به گیگابیت اترنت را امکان پذیر می کند. دو برنامه اصلی و کلیدی برای Cisco 1000BASE-T GBIC وجود دارد: اتصال به ایستگاه های کاری بالا و توزیع و اتصال داخلی قفسه سیم کشی.

ماژول سیسکو GBIC WS-G5483 با استفاده از یک رابط استاندارد RJ-45 یک پورت GBIC را به سیم کشی Category 5 متصل می کند. حداکثر فاصله سیم کشی در Cat 5 میزان 328 فوت (100 متر) است.

قابلیت های ماژول سیسکو GBIC WS-G5483:

  • پشتیبانی از پلت فرم (Platform Support)

GBIC های Cisco در انواع مختلف سوییچ ها، روترها و دستگاه های انتقال نوری Cisco پشتیبانی می شوند.

  • کانکتور ها و کابل ها (Connectors and Cabling)

کانکتور RJ-45 (برای 1000BASE-T GBIC)

  • استاندارد ها (Standards)
      • سازگار با استاندارد GBIC همانطور که در استاندارد IEEE 802.3z مشخص شده است.
      • سازگار با مشخصات GBIC نسخه 4
      • GR-20-CORE : نیاز عمومی برای فیبر نوری و کابل فیبر نوری
      • GR-326-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات نوری Single-Mode و Jumper Assemblies
      • GR-1435-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات چند فیبر نوری
  • ابعاد ماژول (Dimensions)

دارای ابعاد H x W x D : 1.90 x 3.91 x 8.89 cm می باشد

ماژول GBIC معمولا دارای وزن کمتر از 75 گرم است.

  • شرایط محیطی (Environmental Conditions)

دمای کارکرد ماژول سیسکو GBIC WS-G5483 در رنج 32 تا 122 درجه فارنهایت (0to 50°C) است و دمای ذخیره سازی آن در رنج 40- تا 185 درجه فارنهایت (-40 to 85°C) می باشد.

حتما بخوانید : سرور اچ پی مدل DL360p G8
نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5483”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول