نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5486

ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5486

بیشـتر

720,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات Cisco Module GBIC WS-G5486:

ماژول سیسکو GBIC WS-G5486 یک دستگاه ورودی/خروجی می باشد که قابلیت تعویض و جابه جایی در حین کار (hot-swappable) را ارائه می دهد، که به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت وصل می شود و آن پورت را به شبکه ارتباط می دهد.

GBIC های سیسکو را می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو جابه جا کرد و می توان آنها را در ترکیب های رابط های BASE-T1000، 1000BASE-SX ،1000BASE-LX / LH ، 1000BASE-ZX ، 1000BASE-CWDM یا BASE-1000 DWDM براساس پورت به پورت ارائه کرد. با توسعه قابلیت‌های اضافی، این ماژول ها به روز رسانی جدیدترین فناوری رابط کاربری را آسان کرده اند و همچنین حداکثر محافظت از سرمایه گذاری را ارائه می کنند.

ماژول WS-G5486 Cisco 1000BASE-LX/LH Gigabit Interface Converter) GBIC) یک راه حل ایده آل برای مشتریان سوئیچ های کاتالیست سری 6500 ، 4000 ، 3550 ، 2950 ، 3500 XL و XL 2900 می باشد و امکان اتصال full duplex گیگابیت اترنت را به ایستگاه های کاری در سطح بالا و بین قفسه های سیم کشی را ارائه می دهد. این فناوری GBIC با طراحی مبتنی بر استاندارد 1000BASE-X و انعطاف پذیر نسبت به استانداردهای صنعت، یک مسیر انتقال ساده و کم هزینه به گیگابیت اترنت را ارائه می کند.

مشاهده‌ی مشخصات سوئیچ های سیسکو

دو برنامه اصلی و کلیدی برای ماژول Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC وجود دارد: اتصال به ایستگاه های کاری high-end و توزیع و اتصال داخلی قفسه سیم کشی. ماژول سیسکو GBIC WS-G5486 کاملا سازگار با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX10 می باشد. این ماژول تا حداکثر مسافت 6.2 مایل را در حالت single-mode فیبرSMF و تا حداکثر 550 متر با فیبر MMF در حالت multimode پشتیبانی می کند.

ویژگی های ماژول سیسکو GBIC WS-G5486 :

  • پشتیبانی از پلت فرم (Platform Support)

ماژول های GBIC از برند Cisco در سوئیچ شبکه ها، روترها و دستگاه های انتقال نوری (optical transport devices) سیسکو مورد پشتیبانی قرار می گیرند.

  • کانکتور ها و کابل ها (Connectors and Cabling)

کانکتور Dual SC/PC (برای ماژول های نوری  GBIC)

  • استاندارد ها (Standards)
    • سازگار با استاندارد GBIC همانطور که در استاندارد IEEE 802.3z مشخص شده است.
    • سازگار با مشخصات GBIC نسخه 4
    • GR-20-CORE : نیاز عمومی برای فیبر نوری و کابل فیبر نوری
    • GR-326-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات نوری Single-Mode و Jumper Assemblies
    • GR-1435-CORE : نیاز عمومی برای اتصالات چند فیبر نوری
  • ابعاد ماژول (Dimensions)

دارای ابعاد H x W x D : 1.90 x 3.91 x 8.89 cm است.

ماژول GBIC معمولا دارای وزن کمتر از 75 گرم می باشد.

  • شرایط محیطی (Environmental Conditions)

دمای کارکرد این ماژول در رنج 32 تا 122 درجه فارنهایت (0to 50°C) است و دمای ذخیره سازی آن در رنج 40- تا 185 درجه فارنهایت (-40 to 85°C) می باشد.

ویژگی های ماژول سیسکو GBIC WS-G5486:

Property
WS-G5486 Product Number
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode) Description
Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC
1310 Wavelength (nm)
MMF Fiber Type
62.5 Core Size (Micron)
50
500 Modal Bandwidth (MHz/km)
550m Cable Distance

مقایسه ماژول سیسکو GBIC WS-G5486 با محصولات مشابه:

WS-G5486 WS-G5484 Product Number
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode) 1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only) Description
Cisco 1000BASE-LX/LH Cisco 1000BASE-SX GBIC
1310 850 Wavelength (nm)
1550m 220m Cable Distance

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل GBIC WS-G5486”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول