نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-ER

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-ER

بیشـتر

5,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات Cisco Module X2-10GB-ER:

ماژول سیسکو X2-10GB-ER گزینه های متنوعی از اتصال 10 گیگابیت اترنت را برای مرکز داده (data center) ارائه می دهند.

ویژگی های اصلی ماژول سیسکو X2-10GB-ER:

  • پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت
  • ماژول ورودی / خروجی (input/output) قابل جابجایی در حین فعالیت دستگاه (Hot-swappable) به پورت اترنت X2 سوییچ سیسکو یا روتر سیسکو برای اتصال پورت به شبکه
  • ارائه انعطاف پذیری در انتخاب رابط (interface)
  • پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو Cisco quality identification (ID) که به سوئیچ یا روتر سیسکو توانایی تشخیص مورد تایید بودن ماژول توسط سیسکو از طریق گواهی و آزمایش، را ارائه می دهد .
  • دارای قابلیت همکاری نوری به ترتیب با ماژول های GBASE Xenpak10، 10GBASE XFP و+GBASE SFP10 درهمان لینک
  • دارای استاندارد IEEE 802.3ae
  • ماژول Cisco 10GBASE-ER از طول پیوند تا 40 کیلومتر بر روی فیبر استاندارد single-mode پشتیبانی می کند. (SMF, G.652)
X2-10GB-ER Product Code
Cisco X2-10GB-ER 10GBase-ER CWDM 40KM 1510NM X2 Transceiver Description
Optical Fiber 10GBase-ER Connectivity Media
10Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate
1x 10GBase-ER Network Interfaces/Ports Details
Optical Network, Data Networking Application/Usage
10GBase-ER Interface Type
1 Number of Ports/Channels

 

مقایسه ماژول سیسکو X2-10GB-ER با محصولات مشابه:

X2-10GB-CX4 X2-10GB-ER X2-10GB-LX4 Product Code
Cisco 10GBASE-CX4 X2 Module for CX4 (copper) cable Cisco X2-10GB-ER 10GBase-ER CWDM 40KM 1510NM X2 Transceiver Cisco X2-10GB-LX4 10GBase-LX4 X2 Transceiver Module Description

مشخصات فنی ماژول سیسکو X2-10GB-ER:

X2-10GB-ER Specification
General
X2 transceiver module Device Type
Plug-in module Form Factor
Networking
Wired Connectivity Technology
10GBase-ER Cabling Type
10GigE Data Link Protocol
10Gbps Data Transfer Rate
1550nm Optical Wave Length
24.9miles Max Transfer Distance
Expansion / Connectivity
1x Ethernet 10GBase-ER – SC single-mode x 2 Interfaces
1x X2 Compatible Slots

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل X2-10GB-ER”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول