نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول سیسکو مدل XENPAK-10GB-SR

ماژول سیسکو مدل XENPAK-10GB-SR

بیشـتر

2,500,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات Cisco XENPAK-10GB-SR:

ماژول سیسکو XENPAK-10GB-SR طیف گسترده ای از اتصالات 10 گیگابیت اترنت را برای مرکز داده (data center)، قفسه های سیم کشی سازمان ها (enterprise wiring closet) و ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد.

ماژول سیسکو XENPAK-10GB-SR ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

  • پشتیبانی از اترنت 10 گیگابیتی (Supports 10GBASE Ethernet)
  • دستگاه ورودی / خروجی قابل جابه جایی در حین فعالیت ماژول (Hot-swappable) به یک پورت اترنت XENPAK از سوئیچ یا روتر Cisco برای اتصال پورت به شبکه
  • قابلیت انعطاف پذیری در انتخاب رابط را فراهم می کنند.( Provides flexibility of interface choice)
  • پشتیبانی از مدل (” pay-as-you-populate ” (Supports “pay-as-you-populate” model
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو، یک سوئیچ یا روتر سیسکو را قادر می سازد تا تشخیص دهد که آیا این ماژول یک ماژول XENPAK و دارای گواهینامه و تایید Cisco می باشد یا خیر.
  • قابل تعامل به ترتیب با ماژول های Cisco 10-Gigabit X2 ، XFP و SFP+ در همان لینک

ویژگی های اصلی ماژول سیسکو XENPAK-10GB-SR:

پشتیبانی از طول پیوند 26 متر در سطح FDDI استاندارد MMF. با استفاده از 2000 مگاهرتز / کیلومتر MMF  طول لینکی تا 300 متر امکان پذیر است .(OM3)در هنگام استفاده از 4700 مگاهرتز / کیلومتر MMF طول لینکی تا 400 متر امکان پذیر است (OM4).

XENPAK-10GB-SR Product Code
Cisco XENPAK-10GB-SR XENPAK 10 Gigabit Fiber Module Description
XENPAK Product Type
50µm Multi-mode Optical Fiber, 62.5 µm Multi-mode Optical Fiber Connectivity Media
10Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate
Hot-swappable Form Factor
1x SC Duplex 10GBase-SR Interfaces/Ports Details
1x 10GBase-SR Interfaces/Ports
Data Networking Application/Usage
0.5″ Height x 1.4″ Width x 4.8″ Depth Dimensions
10GBase-SR Interface Type
1 Number of Ports/Channels

استاندارد های سازگار با ماژول های سری Cisco 10GBASE XENPAK:

  • Standards :
      • (IEEE 802.3ae (-SR, -LR, -ER
      • (IEEE 802.3aq (-LRM
      • (IEEE 802.3ak (-CX4
      • XENPAK MSA: INF-8474i
      • GR-20-CORE: Generic Requirements for Optical Fiber and Optical Fiber Cable
      • GR-326-CORE: Generic Requirements for Single-mode Optical Connectors and Jumper Assemblies
      • GR-1435-CORE: Generic Requirements for Multi-Fiber Optical Connectors
  • Safety  :
      • Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001
      • Laser Class 1 IEC60825-1

 

مقایسه ماژول سیسکو XENPAK-10GB-SR با دستگاه های مشابه:

XENPAK-10GB-ZR XENPAK-10GB-SR Product Code
Cisco XENPAK-10GB-ZR 10GBase-ZR Cisco XENPAK-10GB-SR XENPAK 10 Gigabit Description
CWDM 1470NM Xenpak Transceiver XENPAK Fiber Module

مشخصات فنی ماژول سیسکو XENPAK-10GB-SR:

Specification
General
XENPAK transceiver module Device Type
Plug-in module Form Factor
Networking
Wired Connectivity Technology
10GBase-SR Cabling Type
10GigE Data Link Protocol
10Gbps Data Transfer Rate
850nm Optical Wave Length
984ft Max Transfer Distance
IEEE 802.3ae Compliant Standards
1x Ethernet 10GBase-SR – SC multi-mode x 2 Interfaces
1x XENPAK Compatible Slots
Expansion / Connectivity
1.4in Width
4.8in Depth
0.7in Height
32°F Min Operating Temperature
104°F Max Operating Temperature

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل XENPAK-10GB-SR”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول