نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX40-D-I

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX40-D-I

بیشـتر

800,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-D-I:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-D-I از جمله ماژول های فیبر نوری شرکت سیسکو بوده که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این ماژول فیبر نوری در ابعاد 13.4*8.5*56.5 میلی متر با وزن 75 گرم تولید شده است. همچنین این ماژول با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه قادر است تمامی اطلاعات را انتقال بدهد و از طول موج 1550 نانومتر با حداکثر فاصله 40 کیلومتر برخوردار می باشد. ماژول فیبر نوری Cisco دارای تکنولوژی ارتباطی Wired بوده و مجهز به استاندارد IEEE 802.3z می باشد.

مشخصات فنی ماژول SFP سیسکو GLC-BX40-D-I:

  • نرخ انتقال اطلاعات : 1 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی ماژول فیبر نوری سیسکو : Wired
  • طول موج : 1550 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 40 کیلومتر
  • نوع کانکتور : Simplex LC
  • نوع فیبر : SMF
  • استاندارد : IEEE 802.3z
  • وزن : 75 گرم
  • ابعاد : 13.4*8.5*56.5 میلی متر

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-D-I:

GLC-BX40-D-I Specification
1000Base-BX40-D Cabling Type
IEEE802.3ah Compliant Standards
Wired Connectivity Technology
Gigabit Ethernet Data Link Protocol
SFP(mini-GBIC) transceiver module Device Type
0.5 × 2.2 × 0.3 in Dimensions (W × D × H)
Digital Optical Monitoring (DOM) support Features
Plug-in module Form Factor
1 xEthernet 1000Base-BX40-D – LC/PC single-mode Interfaces
40KM Max Transfer Distance
32 – 158 ℉ Operating Temperature
1550 (TX)/1310(RX)nm Optical Wave Length
2.65oz Weight

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX40-D-I”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول