سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری CISCO مدل GLC-LH-SMDGLC-LH-SMD

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

  • پارت نامبر GLC-LH-SMD
  • نوع محصول : ماژول فرستنده گیرنده SFP (mini-GBIC)
  • فناوری اتصال: سیمی
  • پشتیبانی تا حداکثر فاصله ی MMF : 550 متر و  SMF : 10000 متر
  • طول موج 1310 نانومتر
  • سرعت انتقال 1000Mbps
  • نوع کابل MMF, SMF
  • فرم فاکتور : Plug-in module
  • نوع کانکتور دوگانه LC/PC
بیشـتر

تماس بگیرید

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالیGLC-LH-SMD

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD یکی از تجهیزات شبکه و ساخت کمپانی مشهور سیسکو است. “ماژول GLC-LH-SMD” یک دستگاه transceiver (فرستنده-گیرنده) است یعنی به صورت همزمان می تواند ارسال و دریافت داده ها را انجام دهد و برای فیبرهای چند حالته و تک حالته ساخته شده است. این ماژول 1000BASE-LX/LH SFP، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگار است. ماژول GLC-LH-SMD از جمله ماژول های فیبر نوری با اندازه هسته فیبر 62.5 میکرومتر است و با پارت نامبر GLC-LH-SMD شناخته می شود.ماژول GLC-LH-SMD در فرم فاکتور استاندارد تک حالته تا 10 کیلومتر و بر روی فیبرهای چند حالته تا 550 متر کار می کند. طول موج 1310 نانومتر، دامنه دمای عملیاتی گسترده و پشتیبانی DOM، اتصال دوگانه LC / PC از ویژگی‌های این ماژول است.

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربرانGLC-LH-SMD

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری CISCO مدل GLC-LH-SMD”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخGLC-LH-SMD

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسیGLC-LH-SMD
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول