نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LX-SM-RGD

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LX-SM-RGD

بیشـتر

500,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول سیسکو GLC-LX-SM-RGD:

ماژول سیسکو GLC-LX-SM-RGD که توسط کمپانی سیسکو تولید شده است و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، دارای طول موج 1310 نانومتر بوده و از حداکثر فاصله 10 کیلومتر برخوردار می باشد. سرعت انتقال اطلاعات در این ماژول فیبر نوری 1 گیگابیت بر ثانیه است. همچنین این ماژول از استاندارد IEEE802.3Z پشتپیبانی کرده و دارای کانکتور LC است.

مقایسه ماژول سیسکو مدل GLC-LX-SM-RGD با GLC-LH-SM:

GLC-LH-SM GLC-LX-SM-RGD Item
1000BASE-LX/LH 1000BASE-LX/LH Product Category
SMF SMF Fiber Type
1310 1310 Wavelength (nm)
No Yes Rugged SFP

مشخصات فنی ماژول سیسکو GLC-LX-SM-RGD:

SFP Port Cabling Specifications
Operating Distance (m) Modal Bandwidth (MHz* Km)*** Core Size (μm) Fiber Type Wavelength (nm) Product
220 (722ft)
275 (902ft)
275 (902ft)
500 (1,640ft)
550 (1,804ft)
1000 (3281ft)
160 (FDDI-grade)
200(OM1)
400(400/400)
500(OM2)
2000(OM3)
62.5
62.5
50
50
50
MMF 850 1000BASE-SX
550 (1,804ft)
550 (1,804ft)
550 (1,804ft)
500
400
500
62.5
50
50
MMF* 1310 1000BASE-LX/LH
10,000 (32,821ft) -** SMF
40,000 (131,234ft) -** SMF 1310 1000BASE-EX
Approximately 70km depending on link loss SMF 1550 1000BASE-ZX
(GLC-ZX-SMD)
10,000 (32,821ft) -** SMF 1310 1000BASE-BX-U
10,000 (32,821ft) -** SMF 1490 1000BASE-BX-D

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LX-SM-RGD”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول