نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

بیشـتر

220,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-SX سازگار می باشد. این ماژول ها بر روی لینک های فیبری چند حالته multimode) 50 میکرومتری تا حداکثر 550 متر و بر روی (FDDI (Fiber Distributed Data Interface فیبری چند حالته 62.5 میکرومتر تا حداکثر 220 متر کار می کند.

این ماژول می تواند با کابل فیبر نوری چند حالته 50 میکرومتری laser-optimized تا حداکثر یک کیلومتر را پشتیبانی کند. ماژول GLC-SX-MMD دارای طول موج 850 نانومتر، پشتیبانی از DOM و محدوده دمای عملیاتی گسترده و کانکتور دوگانه LC/PC می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD یک مبدل رابط گیگابیت (SFP (Small Form-Factor Pluggable پیشرو در صنعت می باشد که سوئیچ ها و روترها را در شبکه پیوند می دهد. دستگاه ورودی/خروجی (input/output) با قابلیت جا به جایی در حین کار (hot-swappable) به یک اسلات یا پورت گیگابیت اترنت (Gigabit Ethernet) متصل می شود.

از مدل های نوری و مسی ماژول ها می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو استفاده کرد و بر اساس پورت پایه می توانند در ترکیب های 1000BASE-T ،1000BASE-SX ،1000BASE-LX/LH ،1000BASE-EX ،1000BASE-ZX یا 1000BASE-BX10-D/U استفاده شوند.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD دارای کانکتورهای زیر می باشد:

  • کانکتورLC/PC دوگانه (Dual LC/PC connector)
SFP Port Cabling Specifications
(Operating Distance (m Modal Bandwidth (MHz Km) (Core Size (μm Fiber Type (Wavelength (nm Product
220 (722ft) 160 (FDDI-grade) 62.5 MMF 850 1000BASE-SX
275 (902ft) 200 (OM1) 62.5
500 (1,640ft) 400 (400/400) 50
550 (1,804ft) 500 (OM2) 50
1000 (3281ft) 2000 (OM3) 50

ویژگی ها و مزایای ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD:

  • قابلیت جابه جایی در حین کار (Hot swappable) برای حداکثر کردن زمان کارکرد و آسان کردن سرویس دهی (serviceability)
  • انعطاف پذیری انتخاب رسانه ها و رابط کاربری بر اساس port-by-port
  • طراحی قدرتمند برای افزایش قابلیت اطمینان
  • پشتیبانی از قابلیت مانیتورینگ نوری دیجیتال Digital Optical Monitoring (DOM)
نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول