نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-TE

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-TE

بیشـتر

900,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE یک فرستنده و گیرنده SFP از برند Cisco است که برای اپلیکیشن های Gigabit Ethernet طراحی شده است. ماژول سیسکو GLC-TE با استاندارد IEEE802.3 802.3ab سازگار است. این مدل ماژول جایگزینی برای ماژول GLC-T است، به این معنی که GLC-TE محصولی با تکنولوژی پیشرفته تر می باشد. بنابراین، این فرستنده و گیرنده (ماژول) با همان مشخصات GLC-T طراحی شده است، اما دارای محدوده دمای کارکرد گسترده ای از 5- تا 85 درجه سانتی گراد می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE با جدیدترین فناوری ساخته شده است و قطعاً تا سالها عرضه خواهد شد. این کانکتور اینترفیس SFP Gigabit  قادر است سوئیچ ها و روترهای شما را به شبکه وصل کند. دستگاه ورودی / خروجی (input/output) با قابلیت hot-swappable (جابه جایی در حین کار) به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت وصل می شود.

معرفی ماژول ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE:

ماژول فیبر نوری یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه سیسکو در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE در کنار یک سوئیچ سیسکو منجر به ارتقاء سوئیچ می شود، تهیه این ماژول بر اساس نوع پورت و بودجه شما متفاوت خواهد بود.

مدلهای نوری و مسی ماژول سیسکو GLC-TE در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو قرار می گیرند و بر اساس پورت پایه (port-by-port) می توانند در ترکیب های 1000BASE-T ،1000BASE-SX ،1000BASE-LX / LH ،1000BASE-EX ،1000BASE-ZX یا 1000BASE-BX10-D/U استفاده شوند.

از قابلیت های ویژه و بر جسته ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE می توان به قابلیت Hot Swapable (امکان نصب و برداشتن ماژول در زمان روشن بودن) , سازگاری با استاندارد IEEE802.3 و سازگاری با سوئیچ های سیسکو که دارای پورت های SFP یا +SFP اشاره نمود.

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE:

  • کابل کشی 1000Base-T اترنت (Ethernet 1000Base-T Cabling).
  • ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE از شبکه گیگابیت اترنت پشتیانی می‌کند.
  • سرعت انتقال داده تا 1 گیگابیت بر ثانیه
  • قابلیت hot-swappable برای به حداکثر رساندن زمان کارکرد و ساده کردن توانایی خدمت رسانی
  • طراحی پایدار برای بالا بردن قابلیت اطمینان
  • پشتیبانی از قابلیت (Digital Optical Monitoring (DOM
  • دارای درگاه ماژول فیبر نوری GLC-T از نوع LC / UPC
  • ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE دارای وزنی در حدود 75 گرم است.
  • حداکثر فاصله : 100متر
  • طول موج ماژول فیبر نوری GLC-T در انتقال داده  1310 nm است.
  • فیبر نوری SFP و mini-GBI سازگاری دارد.
  •  کابل هایی که می توان در ارتباطات فیبر نوری به ماژول فیبر نوری GLC-T متصل نمود از نوع کابل شبکه cat6 و cat 6a است.
Property
GLC-TE Part Number
1000Base-T Cabling Type
GigE Data Link Protocol
1x Ethernet 1000Base-T – RJ-45 Interfaces
IEEE 802.3 Compliant Standards

دستگاه هایی که از این ماژول پشتیبانی میکنند:

 Description  Part number
 Cisco Catalyst switch 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite Image  WS-C2960-24TC-S
 Cisco Catalyst switch 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite Image  WS-C2960-48TC-S
 Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite  WS-C2960X-24TS-LL
 Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite  WS-C2960X-48TS-LL
 Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base  WS-C2960X-24PS-L
 Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base  WS-C2960X-48TS-L
 Catalyst 2960-XR 24 GigE, 4 x 1G SFP, IP Lite  WS-C2960XR-24TS-I

در جدول زیر دستگاههایی که از ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-TE پشتیبانی می کنند نشان داده شده است :

Description Part number
Cisco Catalyst switch 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite Image WS-C2960-24TC-S
Cisco Catalyst switch 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite Image WS-C2960-48TC-S
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite WS-C2960X-24TS-LL
Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite WS-C2960X-48TS-LL
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base WS-C2960X-24PS-L
Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base WS-C2960X-48TS-L
Catalyst 2960-XR 24 GigE, 4 x 1G SFP, IP Lite WS-C2960XR-24TS-I
Catalyst 2960L 8 port GigE with PoE, 2 x 1G SFP, LAN Lite WS-C2960L-8PS-LL
Cisco Catalyst 2960-CX 8 – port compact Switch Layer 2 – 8 x 10/100/1000 Ethernet Ports, 2 SFP&2GE uplinks- LAN Base – Managed WS-C2960CX-8TC-L
Cisco Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink LAN Base WS-C3650-24TS-L
Cisco Catalyst 3650 48 Port Data 4x1G Uplink LAN Base WS-C3650-48TS-L
Cisco Catalyst C3850-12S Switch Layer 3 – 12 SFP – IP Base – Wireless controller – managed- stackable WS-C3850-12S-S
Cisco Catalyst C3850-24S Switch Layer 3 – 24 SFP – IP Base – managed- stackable WS-C3850-24S-S
Catalyst 9300 24-port data only, Network Advantage C9300-24T-A
Catalyst 9300 24-port PoE+, Network Advantage C9300-24P-A

مقایسه ی ماژول سیسکو مدل GLC-TE با ماژول GLC-T:

Comparison
GLC-T GLC-TE Part Number
1000BASE-T SFP 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Description

 قیمت ماژول سیسکو مدل GLC-T

مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل GLC-TE:

Specifications
SFP (mini-GBIC) transceiver module Device Type
Plug-in module Form Factor
Wired Connectivity Technology
1000Base-T Cabling Type
GigE Data Link Protocol
1Gbps Data Transfer Rate
Full duplex capability, hot swap module replacement Features
IEEE 802.3 Compliant Standards
1x Ethernet 1000Base-T – RJ-45 Interfaces
23°F – 185 °F Operating Temperature

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-TE”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول