نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM

بیشـتر

800,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM در محدوده لینک فیبر نوری در مد single-mode تا حدود 70 کیلومتر عمل می کند. SFP یک لینک نوری 21 دسی بلی را ارائه می دهد، اما دقت کنید طول پیوند به عوامل متعددی نظیر کیفیت فیبر، تعداد اتصال یافته ها در طول مسیر و کیفیت اتصالات بستگی دارد.

وقتی در فاصله ی کوتاه از فیبر single-mode) SMF) استفاده می شود، ممکن است لازم باشد که یک تضعیف کننده نوری درون خطی در لینک قرار داده شود تا گیرنده overloading بار نداشته باشد. یک تضعیف کننده نوری درون خطی 10 دسی بلی زمانی که اندازه کابل فیبر نوری کمتر از 8 دسی بل باشد باید میان کابل فیبرنوری و پورت گیرنده SFP در هر دو انتهای لینک قرار گیرد.

ساختار ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM:

ماژول فیبر نوری قطعه‌ای کوچک است که به عنوان رابط در تجهیزات شبکه مورد استفاده قرار میگیرد . کار این قطعه این است که سیگنال های دیجیتال را به سیگنال نوری تبدلی نماید تا قابلیت انتقال در فیبر نوری را داشته باشند برای این SFP ماژول سیسکو که دارای کانکتورهای LC هستند، از کابل های Cat 6/Cat 6a استفاده کنید.

سوکت استفاده شده ماژول فیبرنوری از نوع SFP , mini-GBIC می باشد که دیتاها را با سرعت 1000Base-ZX منتقل می کند. همچنین این قطعه سخت افزاری با استاندارها و پروتکل های EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH سازگاری دارد و در شبکه هایی که از این پروتکل ها استفاده می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت سیسکو برای طراحی این ماژول ها از پردازنده Cisco استفاده می کند که سایز هسته آن برابر با 62.5 میکرومتر می باشد که در پردازش اطلاعات سرعت و عملکرد بالایی دارد.

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM:

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM دارای وزن : 75 گرم
  • پردازنده ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM  : Cisco
  • استاندارد و پروتکل : EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH
  • نوع درگاه : LC single-mod
  • پورت : 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC)
  • نرخ دیتا : 1.25Gbp
  • Core Size (اندازه هسته) : 62.5 میکرومتر
  • حداکثر طول انتقال داده : 70 کیلومتر
  • طول موج : nm1550
  • نو ع فیبر : SFP , mini-GBIC
  • نوع کابل : Cat 6/Cat 6a
  • امکان Hot Plug در ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM
  • سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
  • تکنولوژی اتصال این ماژول ها wired است.
  • ماژول های مورد ذکر از رابط های Dual-LC simplex Optical Connector به طور کامل پشتیبانی می کنند.
  • ماژول فوق با استانداردهای SFF-8472 MSA, IEEE 802.3ah-2004 تطابق کامل دارد.
  • کابل این ماژول ها از نوع Cat 6/Cat 6a است.
  • نوع فیبر ماژول های فوق SMF می باشد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM :

Specifications
Cisco GLC-ZX-SM Compatible 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Product Code
LC single-mode Connector Type
Fibre Channel / Ethernet 1000Base-ZX Type
EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoHS Compliant Standards
Ethernet 1000Base-ZX Cabling Type
Wired Connectivity Technology
Fibre Channel , Gigabit Ethernet Data Link Protocol
1.25Gbps Data Transfer Rate
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) Features
Plug-in module Form Factor
49.7miles Max Transfer Distance
1550nm Optical Wave Length
SFP (mini-GBIC) transceiver module Networking Type

استاندارد صنعتی سیسکو Converter رابط کاربری گیگابیت Small Form-Factor Pluggable) SFP) یک دستگاه ورودی/خروجی قابل جابجایی در هنگام کار با سوئیچ سیسکو است که به پورت یا اسلات Gigabit Ethernet وصل می شود و پورت را با شبکه مرتبط می کند.

SFP ها می توانند در انواع محصولات سیسکو مورد استفاده قرار گیرند و در ترکیب های 1000BASE-T ،1000BASE-SX ،1000BASE-LX/LH ،1000BASE-EX ،1000BASE-ZX یا 1000BASE-BX10-D/U براساس پورت به پورت با هم ترکیب شوند.

(Core Size (μm Modal Bandwidth (MHz Km) Operating Distance (m) (Wavelength (nm Fiber Type Product
depending on link loss 1550 SMF 1000BASE-ZX

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول