نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4-S

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4-S

بیشـتر

9,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S از جمله ماژول های QSFP شرکت سیسکو بوده که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این ماژول فیبر نوری با طول موج 1310 نانومتر می تواند دیتا را با حداکثر سرعت 40 گیگابیت بر ثانیه منتقل نماید.

معرفی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4 ماژولی است که از نوع QSFP بوده وهمچنین برای تجهیزات سوئیچ سیسکو و روتر های آن هم به کار می‌رود.این ماژول در ابعاد 72.4 * 18.4 * 13.5 میلیمتر طراحی شده و برای کابل های فیبر نوری سینگل مود (SMF) مناسب می باشد.

این مدل ماژول فیبر نوری سیسکو می تواند دیتا را با بیشترین اندازه سرعت یعنی 44.6 گیگابیت بر ثانیه تا مسافت ۱۰ کیلومتر از SMF انتقال بدهد. این ماژول با استانداردهای QSFP+ MSA, IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4, OTU3 C4S1-2D1 کاملاً مطابقت دارد و همچنین از پروتکلهای OTN OTU3, 40G Ethernet, Infiniband, FiberChannel, SATA/SAS3, MSA Compliant هم پشتیبانی کامل را به عمل می آورد.

ماژول فیبر نوری Cisco مدل QSFP-40G-LR4-S برای مسافت های طولانی طراحی شده که می تواند تا مسافت 10 کیلومتر را پشتیبانی نماید. سایز هسته این ماژول فرستنده نوری QSFP-40G-LR4-S برابر با G.652 میکرون است و میزان توان برق مصرفی در آن 3.5 وات می باشد.

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S:

  • ابعاد : 72.4 * 18.4 * 13.5 میلیمتر
  • نوع ماژول فیبر نوری: QSFP
  • طول موج : 1310nm
  • نوع کابل: سینگل مود SMF
  • سایز هسته : G.652 میکرون
  • توان مصرفی: 3.5 وات
  • حداکثر فاصله: 10 کیلومتر
  • نرخ انتقال دیتا: 40Gbps
نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4-S”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول