نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER-S

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER-S

بیشـتر

3,000,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER-S از جمله ماژول های فیبر نوری سیسکو بوده که در بازار تجهیرات شبکه به فروش می رسد. این ماژول فیبر نوری دارای طول موج 1550 نانومتر و سرعت انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه می باشد. این ماژول از حداکثر فاصله 40 کیلومتر برخوردار است و نوع فیبر در این ماژول SMF بوده و مجهز به کانکتور Dual LC می باشد. همچنین از استاندارد IEEE 802.3z برخوردار است.

ویژگی های ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S:

  • نرخ انتقال اطلاعات: 10 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج ماژول فیبر نوری سیسکو: 1550 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 40 کیلومتر
  • نوع فیبر : SMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3z
  • ولتاژ: 3.3 ولت
  • مصرف برق : 1.5 وات
نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER-S”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول