نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LRM

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LRM

بیشـتر

1,400,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRM :

ماژول فیبر نوری یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه سیسکو در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRM از طول لینک 220 متر بر روی FDDI MMF پشتیبانی می کند. برای اطمینان از اینکه مشخصات بر روی FDDI ، فیبرهای OM1 و OM2 رعایت شده است ، فرستنده باید از طریق پچ کورد جفت شود. هیچ پچ کوردی برای اپلیکیشن های OM3 یا OM4 مورد نیاز نیست. ماژول های +GBASE SFP10 سیسکو طیف گسترده ای از گزینه های اتصال 10 گیگابیت اترنت را به مرکز داده، قفسه سیم کشی سازمان ها و اپلیکیشن های انتقال ارائه دهنده خدمات ارائه می دهند.

ویژگی های و مزایای ماژول های +SFP:

ماژول های فیبر نوری  SFP+ مزایا و ویژگی های زیر را ارائه می دهند:

  • دارای کوچکترین ابعاد در ماژول های G10 در صنعت برای بیشترین تراکم در هر شاسی
  • دستگاه ورودی/خروجی با قابلیت جا به جایی در حین کار که به یک پورتSFP+ اترنت سوئیچ سیسکو متصل می شود. (نیازی به خاموش کردن پاور درهنگام نصب یا جایگزینی نیست.)
  • پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate برای محافظت از سرمایه گذاری ها و سهولت انتقال تکنولوژی
  • قابلیت نظارت دیجیتال نوری برای قابلیت های قوی شناختی
  • قابلیت ارسال و دریافت داده با استفاده از رابط های XENPAK 10GBASE ،10GBASE X2 و10GBASE XFP در همان لینک
  • دارای گواهی کنترل کیفیت (ID) جهت شناسایی ماژول‌هایی که توسط سیسکو تایید شده اند.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRM :

Specifications
Cisco Systems Manufacturer
Cisco Brand
SFP+ transceiver module Type
Plug-in module Form Factor
Wired Connectivity Technology
Ethernet 10GBase-LRM Cabling Type
10t Data Link Protocol
10GBps Data Transfer Rate
1310nm Optical Wave Length
984ft Max Transfer Distance
IEEE 802.3ae Compliant Standards
(Connectors (for SD
LC/PC Left Connector Type
Interface Provided
1x Ethernet 10GBase-LRM – LC/PC x 2 Interfaces
Slot Required
+1x SFP Compatible Slots
Miscellaneous
IEC 60825-1, Laser Class 1 Compliant Standards
Dimensions & Weight
1.27cm Width
5.58cm Depth
1.01cm Height
0.07kg Weight
Environmental Parameters
32degree Fahrenheit Min Operating Temperature
158degree Fahrenheit Max Operating Temperature
Compatibility
Cisco Nexus 93180YC-FX, 9372PX-E Compatible With

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LRM”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول