نسخه جدید سایت شرکت پردیس پردازش خلیج فارس افتتاح شد / به همین مناسبت برای دریافت تخفیفات با کارشناسان ما در تماس باشید

سبد خرید
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ZR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ZR

بیشـتر

4,200,000 تومان

آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود است
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن
تحویل اکسپرس
بسته بندی زیبا
نقد و بررسی اجمالی

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ZR:

ماژول فیبر نوری یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه سیسکو در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است. ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ZR در کنار یک سوئیچ سیسکو منجر به ارتقاء سوئیچ می شود، تهیه این ماژول بر اساس نوع پورت و بودجه شما متفاوت خواهد بود.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ZR یک ماژول چند نرخه 10GBASE-ZR ،10GBASE-ZW و OTU2/OTU2e است. این ماژول از طول لینک حداکثر تا 80 کیلومتر بر روی فیبر تک حالته استاندارد (SMF، G.652) پشتیبانی می کند. این رابط به عنوان بخشی از استاندارد 10 گیگابیتی اترنت مشخص نشده است و در عوض طبق مشخصات سیسکو ساخته شده است.


ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ZR :

SFP-10G-ZR
1550 Wavelength (nm)
SMF Cable Type
G.652 Core Size (Microns)
Modal Bandwidth (MHz*km)
80km Cable Distance

مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ZR با موارد مشابه :

Comparisons
Cable Distance Modal Bandwidth (MHz*km) Core Size (Microns) Cable Type Wavelength (nm) +Cisco SFP
26m
33m
66m
82m
300m
400m
160 (FDDI)
200 (OM1)
400
500 (OM2)
2000 (OM3)
4700 (OM4)
62.5
62.5
50
50
50
50
MMF 850 Cisco SFP-10G-SR
220m
100m
220m
500
400
500
62.5
50
50
MMF
SMF
1310 Cisco SFP-10G-LRM
10km G.652 SMF 1310 Cisco SFP-10G-LR
40km G.652 SMF 1550 Cisco SFP-10G-ER
80km G.652 SMF 1550 Cisco SFP-10G-ZR

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ZR:

Specifications
SFP+ port cabling specifications
1550 Wavelength (nm)
SMF Cable Type
G.652 Core Size (Microns)
Modal Bandwidth (MHz*km)
80km Cable Distance
10GBASE-ZR 1550nm SMF Type
4.0 (Max), 0 (Min) Transmit Power (dBm)
-7 (Max), -24 (Min) Receive Power (dBm)
1530to 1565 Transmit and Receive Wavelength (nm)
Other Specification
Green Bail Latch Color
1.5 Power Consumption (W)
COM Operating Temperature Range
Dimensions (H x W x D): 8.5 x 13.4 x 56.5mm
Cisco SFP+ connectors typically weigh 75 grams or less.
Dimensions
Commercial temperature range (COM): 0 to 70°C (32 to 158°F)
Extended temperature range (EXT): -5 to 85°C (23 to 185°F)
Industrial temperature range (IND): -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Storage temperature range: -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Operating Temperature Range

 

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ZR”

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    افزودن به سبد خرید
    مقایسه محصولات

    0 محصول

    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول
    مقایسه محصول